Samsung öğrenci kampanyası ile S23 FE alınır mı?

MetehanSekmen44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 20.000TL'ye kadar telefon arıyorum. Kamera performansı ve günlük kullanımı karşılayabilecek bir telefon arıyorum. S23 FE sizce öğrenci kampanyası ile alınır mı? Ya da o fiyatlara başka hangi telefon alınabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
tamamdır teşekkür ederim
Hocam bu arada başınıza küçük bir sorun gelebilir ondan bahsetmek istiyorum. Telefon görüşmesi yaparken arkadan hışırtı sesi gelirse eğer ayarlardan işitme cihazı uyumluluğunu açın sorun çözülecektir; seste de herhangi bir değişim olmuyor merak etmeyin. Benim başıma geldi internette de birçok yaşayan kişi gördüm en son biri bu ayarla çözmüş ben de çözdüm kurtuldum. Sanırım bir bug olmalı, güncellemelerle düzeltilir. Belki siz yaşamazsınız ama yaşarsanız dediğim gibi çözebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, 20.000TL'ye kadar telefon arıyorum. Kamera performansı ve günlük kullanımı karşılayabilecek bir telefon arıyorum. S23 FE sizce öğrenci kampanyası ile alınır mı? Ya da o fiyatlara başka hangi telefon alınabilir?
8/256'yı aynı kampanya ile 1.5 hafta önce aldım ve 5 gündür kullanıyorum. Bence alınır, şuana kadar her türlü özelliğini denemeye çalıştım, üzen ya da hayal kırıklığı yaşatan bir şey olmadı. Ben de aynı şekilde kamera amaçlı olarak aldım bu arada.

Alırsan Good Lock kurmayı unutma, çok faydalı bir uygulama, kişiselleştirme ayarları çok fazla.

Benim konu da yardımcı olabilir belki:

Geri
Yukarı