Custom ROM Samsung ON7 Custom ROM'ları J7 Prime 2 de çalışır mı?

sucuk adam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung J7 Prime 2 telefonum var fakat onun Custom ROM desteği yok kod adını Google'a yazınca "ON7xreflte" ON7 ile alakalı Custom ROM'lar çıktı. Eğer ROM'u telefonuma denersem çalışır mı? @Heribert Yavuz

Son düzenleme:
Hocam bu cihazda ROM denemenizi önermem.

LineageOS 18.1 de TWRP error: 1 hatasını verdi 17.1 de error 7 hatasını verdi🙃 sanırım stok ROM'da kaldım error hatasını çözerdim fakat bunu başka bir zaman yapacağım 3 haftadır uğraşıyorum bittim artık🙂 yaşasın kasan One UI.

Cihaz ROM'u engelliyor. Hatanın üstüne gidip kurmanızı tavsiye etmiyorum. Zira bu hatalar hard brick gibi olayların önüne geçmektedir.

Cihaz ROM'u engelliyor. Hatanın üstüne gidip kurmanızı tavsiye etmiyorum. Zira bu hatalar hard brick gibi olayların önüne geçmektedir.

TWRP 1 hatasının yanında file is corrupt hatası vermişti 🙃 başka forumlarda ON7 Prime ROM'larını deneyen birisi çalıştığını söylemişti o yüzden uğraşıyorum ama maalesef ki tek bir dosya bile bulamıyorum zaten uğraşmayı da bıraktım root yapabilirim fakat bankacılık uygulamaları çalışmıyor yani yapacak bir şeyimde kalmadı açıkçası🙂

Geri
Yukarı