Samsung orijinal hızlı şarj önerisi

Han Lue

Decapat
Daha fazla  
Telefonum A10S. Şarjından gayet memnundum ama evdekiler de kullandığı için dibi açılmaya başladı ömrü çok yoktur :D . İnternette Samsung hızlı şarj adı altında çok ürün görüyorum ama telefonuma en uygun hangisi bilemediğimden sizden yardım istiyorum. Şarj girişim Type-C değil bu arada. Konuyla ilgili fikri olan satın alma linki bırakırsa çok sevinirim.

İlla orijinal olacaksa aşağıdaki yerden alabilirsin:

Teknosa, Vatan, MediaMarkt gibi yerlerde de bulabilirsin bunu.

@Samotne Ciasteczka kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam bu telefonu. Ne kadar güç desteklediğini biliyordur. :)

Son düzenleme:
İnternette ne kadara kadar şarj desteklediği ile ilgili bir bilgi bulamadım. Samsung'u arayıp telefonunuzun şarj desteğini sormanızı tavsiye ederim ben. Zira eğer telefonunuzun desteklediği maksimum değeri veren bir adaptör kullanıyorsanız fazlasını almanız bir şey ifade etmeyecektir. Ben böyle düşünüyorum.

@Samotne Ciasteczka kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam bu telefonu. Ne kadar güç desteklediğini biliyordur. :)
A10s'de hızlı şarj yok. Kutunun içindeki şarj aleti yeterli, hızlı şarj yalanlarına kanma. Hızlı şarj adaptörleri, destekleyen Samsung telefonlar için.

Bu orijinal kutudan çıkanı. Ben de bunu kullanıyorum A10s ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı