Samsung R540 Açılışta Ekranın Gelmemesi

Fracture

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımda son günlerde yaşanan sorun canımı baya sıktı bu konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim lafı çok uzatmadan soruna geçmek istiyorum.

Bilgisayar ilk açılışta güç tuşuna bastığımda her şey sorunsuz çalışıyor fakat ekran gelmiyor.
Her şeyi denedim. RAM'leri çıkardım taktım, termal macun değiştirdim, fanı temizledim, başka bir bilgisayardan RAM taktım, yine başka bir bilgisayardan harddisk taktım, HDMI kablosuyla başka ekrana bağladım ama hiçbir şekilde çalışmadı.
Sonradan bir yerde okuduğum işlemi yaptığımda (işlem ise şöyleydi; harddiski çıkarıp bilgisayarın bütün hava girişlerini bantla kapattım sonra kendi ısınıp kapandıktan sonra soğumasını bekleyip harddiski taktım) bilgisayar çalışmaya başladı ama bir daha kapattığımda yine aynı sorunla karşılaştım. Bir türlü çözemedim sorunu yardımı dokunacak arkadaş olursa çok sevinirim.
Bilgisayarın marka ve modeli Samsung R540
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı