Samsung-RC510 Şarj Soketinden Kıvılcım Çıkması

Kalerdaa

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumdan akşam saatleri şarj soketinden kıvılcım çıktı taktığımda, anında şarj aletini çıkardım.
Tekrar denemeye kalkıştım yine şarj oluyordu fakat yanık kokusu gibi plastik kokusu gibi bir koku geldi yine korktum çıkardım.
Bir daha denedim yine koku geldi acaba nasıl bir sorun var?
Biraz bekletsem şarjda takılıyken anakartın yanma ihtimali var mı ?
Usandım artık denemedim yazılımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum 1 saat öncesinde süper çalışıyordu.
Lütfen yardım edin :(

Not:Kıvılcım çıktıktan sonra hala her şey düzgün, sadece koku geliyor. Bekleyince gidiyor ama korkutuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde kullanmanız bilgisayarınıza zarar verecektir. Garantisi varsa hemen verin. Yoksa bile kendi servisine verebilirsiniz veya güvendiğiniz bir bilgisayarcıya. Garantisi devam ediyorsa servis dışında müdahale edilmesine izin vermeyin.

Buyuk ihtimal sarj aletinin ucunda bulunan plastikten geliyordur o koku sorunsuz çalışır gibi gözükse de masaüstünde aniden elektrik gittiğinde olan sorunlarla aynı mantık gibi düşün.Ne zaman olacağı belli olmaz kısa devre yapabilir ve ozaman yanarsin iste.50 60 liralik bi sarj aleti deyip gecme 600 700 liralik anakarta mal olabilir.(mobilim yazim yanlisi olabilir kusura bakmayin.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı