Samsung S20 FE 780G Android 14 güncellemesi alacak mı?

Samsung işlemcinin gücüne vs bakmaz. 3 güncelleme dediyse 4.yü asla vermez.

Ama işte 2 güncelleme veriyor buna eğer Android 13 güncellemesi diğer S20'ler gibi son güncellemesi değilse.

Öncelikle hayır S21 serisi 4 sürüm güncelleme almayacak. Sadece S22 serisi, A53/73 modeller kesin olarak 4 sürüm güncellemesi + 1 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak. Ondan önceki modeller 3 sürüm güncellemesi + 1 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak.

Bence Android 11 ile çıkmış olması bir şey değiştirmez, sonuçta o da S20 FE ve bir yükselişi falan yok, sadece işlemcisi farklı ve S20 FE Exynos modeli buraya gelirken de SD modeli de vardı sonuçta. Yani iki işlemcili model de aynı sürümleri alır. Benim dediğim bu zaten.

Hayır S21 serisi sonrası 4 sürüm güncellemesi alacak bir bakın bence.

Screenshot_20221231_181628_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20221231_181714_Samsung Internet.jpg

A serisini A73 ve A53'te dahil.

Sonuç olarak umarım alır almazsa da canı sağ olsun güzel telefon kullanıyorum.

Samsung members da aynı konuyu açtım üyeler alacak yazmışlar ama neye dayanıyorlar emin değilim.
Eki Görüntüle 1619206

Bende kullanıyorum gördüm hatta.

Bu benim düşüncem. Tabii ki kesin değil ama mantıken almaması daha olası.

Alması daha olası cihaz Android 11 ile kutudan çıktı ve Samsung'un amiral gemisi telefona sadece büyük güncelleme verdiği nerede görülmüş ama Android 14'ün son sürüm güncellemesi olma olasılığı %50,1.

Öncelikle hayır S21 serisi 4 sürüm güncelleme almayacak. Sadece S22 serisi, A53/73 modeller kesin olarak 4 sürüm güncellemesi + 1 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak. Ondan önceki modeller 3 sürüm güncellemesi + 1 yıl daha güvenlik güncellemesi alacak.

SS'lere baktınız mı S21 serisi kaç sürüm güncellemesi alacakmış?
S21 serisi ve sonrası...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı