İnceleme Samsung S20 FE Ibywind ekran koruyucusu ve JeTech kılıf incelemesi

Telefonumda 2 yıldır üzerinde default gelen koruyucuyu kullanıyorum, artık çiziklerden ekran görünmemeye başlamıştı. İyi bir şey almak istiyordum fakat Spigen de çok pahalıydı. Amazon da karşıma şu ürünü çıkarttı.

Siparişi 2 Aralık'ta verdim ve bugün (14 Aralık) elime ulaştı. 2-3 saat önce telefona uyguladım ve kullanıyorum. İlk izlenimlerimi paylaşayım.
İlk olarak arka kapağı için gelen şeffaf karbon kaplamayı uygulayarak başladım, açıkçası kutu içeriğinde en çok merak ettiğim şey o oldu. Tam olarak yerine otutturdum ama yine de kenarlardan çok az deforme oldu. Malzeme kalitesi olarak beklediğimden iyi çıktı, çizilmeleri gerçekten önleyeceğini düşünüyorum. Ben tabi ekstra olarak kılıf kullanıyorum. Ayrıca hoş da durdu.

Arka kamera koruma şeysini yapıştırmadım, çünkü bazı kılıflar kamerayı da korumaya aldığından telefon oturmayabilir. Ama güzel bir şeye benziyor.

Gelelim ekran koruyucusuna. Pakette 2 tane ekran koruyucu var, diğer kaplama ve kamera koruyucusundan da 1 tane var. İçinden çıkan aparat ile yapıştırması hayli kolay oldu. Linkteki videoda da görüldüğü gibi aleti telefona yerleştirdim, koruyucuyu üstüne koyup bastırdım. Umarım benim beceriksizliğindendir fakat 0.5 mm kadar solda kaldı koruyucu. Çok da problem olacak gibi gözükmüyor doğrusu. Koruyucuyu takması hayli kolay ve zahmetsiz oldu. Baloncuk vs. de kalmadı.
Koruyucunun yapısı, hissiyatı çok güzel, parmaklarım resmen ekran üzerinde kayıyor. Parmak izi algılamasından sorun yok, olması gerektiği gibi.
M22 ile çekildi. Çok anlaşılmayabilir ama fikir olur belki.
IMG-20221214-WA0000.jpg

IMG-20221214-WA0001.jpg
IMG-20221214-WA0002.jpg

Bu da kılıfın iç kısmı, linkte her türlü fotoğrafı var zaten o yüzden sadece iç tarafını atıyorum.
20221214_185523.jpg
Işıktan ve kameradan dolayı fotoğraflar istediğim gibi olmadı. Ama linkte nasıl görünüyorsa gerçekte de öyle gözüktü emin olabilirsiniz.

Kılıfa gelelim. Ekran koruyucu ile aynı gün geldi. Kılıfı beğendim, iş görür. Yapısı kalın, olması gereken kadar yumuşak, ekranı ve kamerayı koruyor. Standart bir kılıf işte, fiyatına göre iyi.

Teşekkürler hocam. Ben ne kadar pahalı olursa olsun yine spigen alacağım tek o markaya güvenim var keşke şu an spigen cam da olsaydı ama şu an yok internette hiçbir yerde o yüzden mecburen başka bir cam bakacağım

Teşekkürler hocam. Ben ne kadar pahalı olursa olsun yine spigen alacağım tek o markaya güvenim var keşke şu an spigen cam da olsaydı ama şu an yok internette hiçbir yerde o yüzden mecburen başka bir cam bakacağım
1 sene geçmiş bu incelemenin üzerinden. Telefonu bir kere düşürdüm ve ekran koruyucunun biri kırıldı. Sağlam düşürdüm ama koruyucu görevini iyi yaptı, sadece oluşan görüntüden dolayı 2. Koruyucuyu taktım. Yoksa o şekilde de devam ederdi. 2. Koruyucu ile devam ediyorum. Hala önerim geçerlidir, iyi koruyor.
Kamera koruma aparatını da yapıştırdım. Onun sayesinde kameram da çizilmekten kurtuldu.

1 sene geçmiş bu incelemenin üzerinden. Telefonu bir kere düşürdüm ve ekran koruyucunun biri kırıldı. Sağlam düşürdüm ama koruyucu görevini iyi yaptı, sadece oluşan görüntüden dolayı 2. Koruyucuyu taktım. Yoksa o şekilde de devam ederdi. 2. Koruyucu ile devam ediyorum. Hala önerim geçerlidir, iyi koruyor.
Kamera koruma aparatını da yapıştırdım. Onun sayesinde kameram da çizilmekten kurtuldu.

Eyvallah hocam. Şu an ikna oldum. Keşke yurt dışından ghetirtmese Amazon. Neyse bir tane normal alacağım bir tane de seninkinden alacığım

Yeni konular

Geri
Yukarı