Samsung S20 FE'den S21 FE'ye geçilir mi?

Geçildiğinde bir fark hissedilir mi? Oyun performansı, normal kullanım, kamera falan filan.
Hocam 1 haftadır S21 FE kullanıyorum. Oyun oynamadan 8-9 saat arası ekran süresi alıyorum ve ilk haftam olmasına rağmen çok yoğun kullandım bence yoğun kullanmasam 9'un üzerine çıkar diye tahmin ediyorum. Oyun oynarken ısınma problemi yaşamadım. 1 saat kesintisiz oynadıktan sonra çok hafif bir ısınma oldu fakat pek etki edeceğini düşünmüyorum. 4 buçuk saat kesintisiz film izlediğimde %35 şarj yedi. İnstagramda ise 2 buçuk saatte %22 civarı şarj gitti. Kesintisiz 1 saat 20 dakika Wild Rift oynadım %16 şarj gitti ve ısınma hissetmedim. 120hz açık pil tasarrufu için hiç bir şeyden feragat etmedim. Ben memnun kaldım ekran canlılığı, akıcılık vs. beni memnun bıraktı. Siz karşılaştırırsınız kendi kullanımınıza göre değip değmeyeceğine en sağlıklı bence siz karar verirsiniz.

Hocam ben bunu verip üzerine 2 3 bin verip 2.el olanını alacağım sd alacağım zaten exynos eve sokmam
Ben 256/8 Exynos modelini kullanıyorum, gayet memnunum. Exynos'un diğer modelleri nasıl pek bir fikrim yok fakat s21 fe'de kullanılan modeli gayet iyi ve performans konusunda da üzmüyor. Sd versiyonunda 256GB versiyonu yok. Eğer uyguna temiz 256/8 exynos modeli bulursanız tavsiyem onu almanız olacaktır..

Yeni konular

Geri
Yukarı