Samsung S20FE için Type-C-3.5mm dönüştürücü önerisi

Mustafa SALINAN

Hectopat
S20FE telefonum için dönüştürücü arıyorum fakat ileride kiwi ears euartet ile kullanacağım için kablo kalitesi önemli dostlar. PC'ye amfi alacağım o yüzden Mobile ek amfi masrafı düşünmüyorum dışarıda idare etsin yeterli evde idarelik.(dışarıda Sennheiser momentum 3 kullanacağım)

Apple ya da Samsung DAC yetecek muhtemelen size. Çok bir beklentiniz yok anladığım kadarıyla. Telefonda 3.5 girişi olmadığı için bakıyorsunuz.

Bu arada Quartet tatlı alet gerçekten. Deneme fırsatım olmuştu. 😃 Bana kasası biraz büyük gelmişti sadece.

Apple'ya da Samsung DAC yetecek muhtemelen size. Çok bir beklentiniz yok anladığım kadarıyla. Telefonda 3.5 girişi olmadığı için bakıyorsunuz.

Evet aslında çok bir beklentim yok kablosuz olarak zaten Sennheiser momentum 3 alacağım için dışarıdaki müzik dinleme olarak yeterince tatmin edecektir. PC'de zaten ayrı bir stüdyo kulaklığı ve amfi alacağım amacım kablo kalitesi farkının kullanacağım ürünlerin potansiyelini etkilememesi.

Apple'ya da Samsung DAC yetecek muhtemelen size. Çok bir beklentiniz yok anladığım kadarıyla. Telefonda 3.5 girişi olmadığı için bakıyorsunuz.

Bu arada quartet tatlı alet gerçekten. Deneme fırsatım olmuştu. 😃 bana kasası biraz büyük gelmişti sadece.

Quartete'da K5 Pro amfiyi alacağım PC için hem ileride daha yüksek empedanslı bir kulaklığa geçersem amfim hazır olmuş olur.Gerçi Hi-Fi sınıfı kulaklıkların fiyatlar malum.Ses ürünlerine ilgim var ama imkanım yok diyelim :)

Dediğim ürünlere bir bakının o zaman. Olur da hoşunuza gitmezse şuna da bakabilirsiniz:

MOONDROP CLICK Portable USB DAC/AMP | SHENZHENAUDIO

Quartete'da K5 Pro amfiyi alacağım PC için hem ileride daha yüksek empedanslı bir kulaklığa geçersem amfim hazır olmuş olur.
K5 Pro bayağı bir götürür sizi. Hatta yeni amfi almazsınız belki. Sennheiser'ın HD500 serisi ve HD660S ve S2 modelleri arada iyi düşüyor Amazon'da.

Ses ürünlerine ilgim var ama imkanım yok diyelim :)
Bir de bana sorun. 😕

Dediğim ürünlere bir bakının o zaman. Olur da hoşunuza gitmezse şuna da bakabilirsiniz:

K5 Pro bayağı bir götürür sizi. Hatta yeni amfi almazsınız belki. Sennheiser'ın HD500 serisi ve HD660s ve S2 modelleri arada iyi düşüyor Amazon'da.

En mantıklısı dediğiniz gibi Samsung'tan almak. Arada sırada quartet kullanmak için 20 dolar harcamaya gerek yok zaten amfidir kulaklıktır bayağı çıkacak cepten.

K5 Pro bayağı bir götürür sizi. Hatta yeni amfi almazsınız belki. Sennheiser'ın HD500 serisi ve HD660s ve S2 modelleri arada iyi düşüyor Amazon'da.

Bir de bana sorun. 😕

Bir süre quartetla takılıcam gibi duruyor ek olarak gözükte kullandığım için kulak içi cihazlar bana daha konforlu geliyor tonel olarak da tam sevdiğim alt frekansları güçlü olmasına rağmen orta ve üst frekansları boğmayan bir ürün gerçekten başarılı. Oyun da oynuyorum arada zaten bu tarzda detay konusunda iyi ürünlerin oyuncu kulaklıklarına taş çıkarttığını sizde biliyorsunuzdur ben gibi merakınız var gibi bu işlere. Hi-Fi hoparlör konusuna hiç girmeyelim tadımız yeterince kaçık zaten girişin girişi seviyesi bir Hi-Fi setup bile 25 30 bin bandında.

Yeni konular

Geri
Yukarı