Samsung S21 5G cihazı ile kısa film çekilir mi?

telefonlar 8K'da çok iyi performans veremiyor, kaldı ki 4K bile fazlasıyla yeterli. Konusuna göre değişmekle birlikte 4K 24 kare çekim yapabilirsiniz. Ağır çekim kullanılacak yerlerde 60 ya da 120 kareye geçebilirsiniz.

8k videoyu kim neyle izleyebilir? Çok amatör videolar çekilebilir, S21 kullandım ve video performansı kötüydü.
8K çekeceksin de kim hangi cihazla izleyecek? 4K çekmeni tavsiye ederim ki yarışmalara vs. katılmayacaksan 1080P de yeterli olacaktır.
telefonlar 8K'da çok iyi performans veremiyor, kaldı ki 4K bile fazlasıyla yeterli. Konusuna göre değişmekle birlikte 4K 24 kare çekim yapabilirsiniz. Ağır çekim kullanılacak yerlerde 60 ya da 120 kareye geçebilirsiniz.
Yarışmalara katılmayı düşünüyorum ondan 8k çekmek istemiştim ama cidden alan yetmez. 4K çekmek en mantıklısı sanırım. S21 ile birkaç video çekmiştim ve beğenmiştim şahsen ben.

Iphone 14 Pro falan kiralayıp da çekebilirsin veya sadece fotoğraf makinesi ve türevlerini satan bir esnafa falan da gidersen kiralaman için yardımcı olacaktır. Ankara'da mevcut o tür esnaflar Kızılay'da ama diğer şehirleri bilmiyorum.

Telefonun bile ekranı 4K değil, 8K videoyu çekip nerede oynatacaksın? Gerek yok, boşuna telefonu da yorma depolamanı da tüketme. 1080p veya 4K yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı