Samsung S21 alınır mı?

Bütçe
13000
Daha fazla  
Merhaba. Yurt dışı iPhone 12 kullanıyorum ama süresi bu ay bitiyor. Kayıt da ettirmek istemiyorum açıkçası. 3 yıl satamıyorsun bla bla neyse. 12'yi satıp biraz ekleyip yurt içi bir şey almak istiyorum. S21 Hepsiburada'da 12.799 TL şu an. İyi cihaz mıdır? Değer mi almaya ya da o bütçelerde başka ne alınabilir? Teşekkürler.

Merhaba. Yurt dışı iPhone 12 kullanıyorum ama süresi bu ay bitiyor. Kayıt da ettirmek istemiyorum açıkçası. 3 yıl satamıyorsun bla bla neyse. 12'yi satıp biraz ekleyip yurt içi bir şey almak istiyorum. S21 Hepsiburada'da 12.799 TL şu an. İyi cihaz mıdır? Değer mi almaya ya da o bütçelerde başka ne alınabilir? Teşekkürler.

S21'in 2 tane dezavantajı var: 1-bütün gün mobil veride kullanırsan batarya 4, 5-5 saatte bitiyor. Batarya olayı 4, 5G kullanımında mutlu etmiyor. 2-arka kameranın çektiği fotoğraflar görüntü olarak güzel ama renkler çok abartı. En basiti bir domates fotoğrafı çekiyorsun domatesin rengi koyu kırmızı ise bunu açık kırmızı çekiyor. iPhone kamerası gibi gerçeğe yakın fotoğraf çekmiyor. Mobil veride berbat batarya performansı ve arka kamerada abartılı renkler senin için sorun değilse S21'i gönül rahatlığı ile alabilirsin.

S21, iPhone 11'den daha iyi bir cihazdır iPhone 12 ile neredeyse denklerdir, iki tarafında birbirine üstünlük sağladığı noktalar var.

S21 ile normal kullanım varsa 6-7 saat ekran süresi alabiliyorsunuz, 60 FPS yüksek grafiklerde oyunlu bir kullanım varsa 4 buçuk 5 saat ekran süresi alabiliyorsunuz. Arayüz olarak en stabil ve en kullanılabilir arayüze sahip, malzeme kalitesi ve sensör kalitesi olarak en kaliteli amiral gemilerinden birisi, genel kalite olarak Samsung ve Apple'ın kalitesine Huawei dışında yaklaşmış bir firma yok. S21 alabilirsin.

Instagram'da attığın hikayelere müzik koyuyorsan kalite kaybı yaşayacaksınız, tek eksisi bu. 120 Hz, daha iyi bir panel, biraz daha kullanışlı ve iOS kadar stabil olan bir arayüz gibi artıları var. Ayrıca ön kamera iPhone 12'den daha net ve iyi çekiyor sanırım, zoom, makro ve düşük ışıkta Samsung'un sensörleri rakipsiz zaten.

Son düzenleme:
Konudan bağımsız olacak ama memnun muydunuz? Ben de iphone 12 bakıyorum şu sıralar

Yeni konular

Geri
Yukarı