Samsung S21 FE YouTube tam ekranda görüntü sığmıyor

system32exec

Hectopat
Samsung S21 FE kullanıyorum, YouTube üzerinden tam ekran yapınca görüntü sığmıyor. Mesela kahve bardağının sapı tam ekranda gözükmüyor yarım gözüküyor, Orijinal de full gözüküyor. Tam ekran yapılıyorsa neden böyle bir şey oluyor? Çözümü var mıdır? Nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resim yakınlaştırıp uzaklaştırma gibi parmaklarınla yakınlaştırma yapabiliyorsun, yanlışlıkla böyle yapmış olabilir misin?

Resim yakınlaştırıp uzaklaştırma gibi parmaklarınla yakınlaştırma yapabiliyorsun, yanlışlıkla böyle yapmış olabilir misin?

Zaten ondan bahsetmiş arkadaş anladığım kadarıyla. Madem böyle yakınlaştırma yapabiliyoruz neden ekranın dışına çıkıyor her şey normal gözükmüyor bunun çözümü nedir diye sormuş.

Samsung S21 FE kullanıyorum, YouTube üzerinden tam ekran yapınca görüntü sığmıyor. Mesela kahve bardağının sapı tam ekranda gözükmüyor yarım gözüküyor, orijinal de Full gözüküyor. Tam ekran yapılıyorsa neden böyle bir şey oluyor? Çözümü var mıdır? Nedir?

Bildiğim kadarıyla yok hocam orijinalde kullanmak zorundasınız ekrana sığması için.

Zaten ondan bahsetmiş arkadaş anladığım kadarıyla. Madem böyle yakınlaştırma yapabiliyoruz neden ekranın dışına çıkıyor her şey normal gözükmüyor bunun çözümü nedir diye sormuş.
Evet tekrar bakınca fark ettim ben yanlış anlamışım.

2023 gireceğiz ve cihazlar harika ötesi fakat, minik ufak tefek sorunlar hala var ÜZÜCÜ... Bunun için optimize edilmesi lazımdı aslında, yoksa tam ekran tam ekran değil :/

2023 gireceğiz ve cihazlar harika ötesi fakat, minik ufak tefek sorunlar hala var ÜZÜCÜ... Bunun için optimize edilmesi lazımdı aslında, yoksa tam ekran tam ekran değil :/
Aslında bu bir sorun değil. 16:9 oranlı videoyu 20:9 oranlı ekranda kayıpsız oynatamazsınız, videonun en boy oranını bozmasındansa görüntünün kenarlarını kırpması daha doğru.

Geri
Yukarı