Çözüldü Samsung S22 telefon bildirim sesi değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jalal Bae

Decapat
Daha fazla  
Telefonun vermiş olduğu bildirim sesleri hariç herhangi bir ses ekleyemiyorum. Kendi istediğim sesi nasıl ekleyebilirim?

Çözüm
reis bende samsung kullanıyorum ve bunun için sana yardım edebileceğimi düşünüyorum
telefondan dosyalarımı açın ve dahili depolamayı seçin yeni klasör açın ve adını Notifications diyin indirdiğiniz bildirim seslerini oraya atın ayarlardan bildirim seslerine geliyor onun dışında google playden zedge programını kullanabilirsiniz

Dosyalarım uygulamasına girip indirdiğiniz bildirim sesini Notifications klasörüne atıp daha sonra ayarlardan bildirim sesi kısmını kontrol edin oraya gelmiş olması lazım.

Merhaba dosya yöneticisi/ dahili depolama /içine girip notifications isimli klasörü bulun, eğer böyle bir klasör yoksa elle oluşturun. Notifications ismi ile baş harfi büyük olsun. Sonra bildirim sesi yapmak istediğiniz müzikleri bu klasör içine atın. Sonra bildirim sesi değiştirme ayarlarına girdiğinde klasöre attığın müzikler artık orada gözükecektir.

bu dediğinizi yaptım oldu ama bir sorun var ben e-sim kullanıyorum bildirimlerde sim ve e-sim bildirim sesi ayrı ayrı seçiliyor klasördeki mp3 sime geldi ama e-sime gelmedi e-sime gelmesi için hangi klasöre atmam lazım?

Geri
Yukarı