Samsung S23 telefonda kablolu kulaklık ve Type-C dönüştürücü ile araçta düşük ses seviyesi oluyor

MAGGK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung S23 kullanıcısıyım. Telefona kablolu kulaklık ve Type-C to jack dönüştürücüsüyle arabaya bağladığımda ses son seviyede olmasına rağmen kısık geliyor. Kullandığım kablolu kulaklığı Apple'dan aldım. Samsung Wearable'da bazı kullanıcılar da aynı şikayette bulunmuş, ama çözümünü bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Samsung S23 kullanıcısıyım. Telefona kablolu kulaklık ve Type-C to jack dönüştürücüsüyle arabaya bağladığımda ses son seviyede olmasına rağmen kısık geliyor. Kullandığım kablolu kulaklığı Apple'dan aldım. Samsung Wearable'da bazı kullanıcılar da aynı şikayette bulunmuş, ama çözümünü bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Eğer telefondan ses ayarlarınızı full yapıyorsanız ve buna rağmen ses kısık geliyorsa kullandığınız Type C to jak dönüştürücünün çıkış gücü düşük o zaman. Biraz daha güçlü bir cihaz almanız gerekebilir.

S23'ün genel ses seviyesi çok yüksek değil. S23 FE'den de düşük kalıyor. Dönüştürücü kaliteliyse ve kulaklık ayarları düzgün yapıldıysa; bir de ses yükseltici uygulamaları deneyebilirsiniz.

S23'ün genel ses seviyesi çok yüksek değil. S23 FE'den de düşük kalıyor. Dönüştürücü kaliteliyse ve kulaklık ayarları düzgün yapıldıysa; bir de ses yükseltici uygulamaları deneyebilirsiniz.

Bu hatanın bu serinin hepsinde olduğu tahmin ediyorum başka bir kullanıcının telefonu S23 Plus olmasına rağmen o da aynı sorundan sıkıntı yaşıyor. Bunun bir çözümü vardır belki yani öyle olmasını umuyorum. Bu Samsung geliştirme ekibi ne iş yapıyor acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı