Samsung S23 Ultra vs iPhone 13

Elindeki eski cihazını takasta kullan istersen, Samsung 4000 TL civarı ek indirim yapıyordu cihaz değişimi yaparak cihaz alanlara. Ayrıca S23 Ultra çok güzel cihazdır. iOS seven ve sayan biri olarak iPhone katili bir cihaz. Asla pişman etmez özellikle Samsung'un kampanyası varken fırsatı değerlendirmek lazım. Beğenmezseniz zaten eski cihazın ücreti ve kampanyası ile satarken bile zarar ettirmez. Ama sanmam böyle bir durum olacağını. Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam telefon satma huyum yok ailemden birine veriyorum yeni tel aldığımda o yüzden S23 Ultra beni memnun etsin kamera ve pil de gerisi önemli değil.

Arkadaşlar Samsung S23 Ultra almayı düşünüyorum ama çevrem o kadar para vereceksen iPhone al diyorlar. Arada kaldım önem verdiğim şeyler kamera ekran ve batarya fotoğraf çekiyorum genelde şu an Samsung S9+ kullanıyorum bataryası dışında telefonda eksi bir şey yok. Sizce iPhone mi Samsung mu? iPhone ekosistemini hiç deneyimlemedim Xiaomi 13 Pro da düşünüyordum. Hızlı şarjdan dolayı ama yazılımı kötü çok yorum okudum vazgeçtim. Sizce ne almalıyım?
Onu diyenler telefonu sadece gösteriş amaçlı kullaniyordur bence. Ayrıca s23 ultra da çok şık bir telefon. Onlar da gördüklerinde beğenirler.

Hocam nasıl?
Önerir misiniz ben de iPhone 14 Pro, Z fold 5 ve S23 Ultra arasında kaldım.

Hocam aşırı memnunum özellikle gece performansı muhteşem 14 Pro Max var arkadaşta ona rağmen fotoları benim telefondan çekiyoruz şarjı her şeyi Full kullanırsan 19 saat rahat çıkarıyor.

Geri
Yukarı