Çözüldü SAMSUNG S23B350H 1920x1080 ekranda boşluk kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
AMASYA
Daha fazla  
Meslek
Harita Tek. / Şehir Plancı
SAMSUNG 23" S23B350H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR aldım. Bu 1920x1080 çözünürlüğünde ekranın kenarlarında 1 parmak kadar boşluk oluyor. Ekrandan ayarlamaya çalıştım ama bi faydası olmadı. 1600x900 çözünürlüğüne düşürmek zorunda kaldım. Bunun için yapabileceğim bir çare var mı ?

Ben de aynı olayı yaşadım. AMD kart kullanıyorsanız -eski adıyla- catalyst yazılımını açın, dijital flat panellerim sekmesine gelin, orada "ölçeklendirme seçenekleri var" oraya tıklayın ve tarama oranını değiştirerek monitörünüze uygun boyutu yakalayın Nvidia kartlarda aynı ayar nasıl yapılır, bilmiyorum açıkçası

Eğer AMD ise en açık böyle anlatılabilir.
AMD VISION Engine Control Center'den Ölçekleme seçeneklerine yani Dijital Flat Panel'e geliyoruz.

Ve ölçekleme ayarını %0 a getiriyoruz. Ekran genişliyor ve %0'da tam ekran oluyor. Ayıca çözünürlüğü de 1920*1080 yapmalısın.

Eğer konuyu takip ediyorsan yanıt vermelisin. Sadece 2 taraftan mı oluyor yoksa 4 tarafta mı boşluklar oluyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…