Samsung S23'e uygun Bluetooth kulaklık önerisi

erennylmzrr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben S23 kullanıcısıyım ve bu telefonla herhangi bir uyum sorunu yaşamayacak sesi, bası ve mikrofonu üst düzey kulak içi Bluetooth kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Momentum true wireless 3 tabiki. Eğer bütçe yetmiyorsa Airpods pro 2 al derim.

Airpodsun samsung telefonla kullanımı çok rahat. Hem samsungun AAC encoderi iphone gibi kaliteli volume çok yüksek hem de buds2 pro gibi dokunmatiği kapatmana gerek kalmıyor kulaktan kaydığında bastırmak için. Çubuktan kaydırınca volume sıkıştırınca anc şeffaflık arasında geçiş yapıyor. Ne bunlara yanlışlıkla dokunma gibi bi şansın var ne de kulaklıkları masaya koyunca masayı kulak zannediyor. Özel deri sensörü var sadece derini algılıyor. Başka da kullanacağın bi özelliği yok zaten sağırlar için vs ve bikaç saçma ayarı ve bi kere deneyip bir daha asla kullanmayacağın gereksizlik abidesi spacial 3d zırvası dışında. Sakın airpods için iphone gerekiyor diye saçmalayanlara aldırış etme. Yok öyle bi saçmalık. Sadece çoklu cihaz kullanmak için gerekiyor. ANCsi en iyi kulakiçi şu anda ve 7 kusur fiyatı diğer bose momentum 3 vs göre android için çok iyi. Ses kalitesi ve ANCsi boseden sony xm4- xm5lerden falan iyi. Sadece momentum 3ün ancsinden iyi ama ses kalitesi olarak momentum 3ün gerisinde.

Buds2 pro ses kalitesi çok kötü tizleri harsh ve kulağı aşırı yoran bir kulaklık. İnternette ve burada da çoğu kişi dili döndüğünce bu harsh olayını ifade etmiş bu kelimenin Türkçe karşılığı da pek kullanılmıyor. Yabancı bütün youtube incelemelerinde de söylenmiş bişey. Eğer bu rahatsız etmeyecekse alırsın. Ama ben tavsiye etmem bende var evde kenarda yatıyor öylece satışa koydum küçük teknolojik bi alet ama harshlık ve dokunmatik olayı içine etmiş çöp bir kulaklık. Kulaklığın silikonları airpodstan daha yumuşak kayınca düzeltirken dokunmatiğe dokunmak zorunda kalıyorsun yan yüzey yok ve bu ileride kanser ve cinnet sebebi olabiliyor. Kapatsan bu sefer de bakkala girdin dokunmatiğe ihtiyaç duyuyorsun, konuşma için otomatik açan mod da düzgün işe yaramıyor her zaman. Bir widget ve dandik bikaç ekolayzırı var. Bir de yanaktan kulaktan dokunarak volume ayarlama gibi abidik gubidik bi özelliği var işe yarar ama kullanırken deli zannedebilirler metroda. ANC kapalı iken sesi korkunç derecede bozuluyor bu bozulmanın şiddetini sana anlatamam. Yani şarjım uzun gitsin diye anc kapatamazsın. Bunu alacağına bu fiyatlarda edifier w240tn çoook daha iyi bir de jabranın elite 10 falan var daha üst fiyatlara.

Marka takıntınız falan yoksa kendi kullandığım kulaklığı önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı