Samsung S24+ alternatifi telefon önerisi

Bütçe
35000
X6 Pro şahin değil ama. 3 hafta kadar önce çıkmış fiyatının hakkını veren mis gibi bir alet.

Şahin olsa olsa senin dediğin S9 gibi 5-6 yıllık cihazlardır.
Egea olsun sizi kırmayayım. Bu arada aklınızda X6 pro varsa kesinlikle almayın. 10 bine S20 FE bakalım size. İşlemci snapdragon 865, çok iyi whatsapp'a da giriyor. Zaten ne yapacaksınız ki Dimensty 8300'ü modelleme mi? Kamera X6 pro kadar var hatta belki daha iyidir. Ekran deseniz o da var. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Alsanız 3-4 sene götürür de ne olacak. Bence paranızı x6 proya harcamayın.

Egea olsun sizi kırmayayım. Bu arada aklınızda X6 pro varsa kesinlikle almayın. 10 bine S20 FE bakalım size. İşlemci snapdragon 865, çok iyi whatsapp'a da giriyor. Zaten ne yapacaksınız ki Dimensty 8300'ü modelleme mi? Kamera X6 pro kadar var hatta belki daha iyidir. Ekran deseniz o da var. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Alsanız 3-4 sene götürür de ne olacak. Bence paranızı x6 proya harcamayın.
İkinci el yani 500bin km bir egea yerine 0km yi tercih ederim.

5T ile başladığım OnePlus sevdam 8 ile devam etmişti. Stok Android'in üzerine getirdiği kullanışlı, akıcı ve akılcı modifikasyonlar ile de beğenimi çokça kazanmıştı. Ne zaman ki 8 üzerindeki OxygenOS "çakma" bir ColorOS haline geldi ve kullandığım bütün özellikler kaldırıldı, o an anladım ki markaya olan güvenim eskisi gibi değil ve kullanım deneyimlerim artık eşsiz değil. Bu sebeple 23 serisi ile kendini toparlamaya başlayan ve 24+ ile (Exynos dışında) güncelleme alanında kendine hedef koymuş bir Samsung var dedim ki neden olmasın.

İlk ve son OnePlus telefonum olacak sanırım OnePlus 7t. Oppogenos o kadar kötü hale geldi ki geri oos 11'e geçmek yerine LineageOS kurdum ömrü bitene kadar bu şekil devam edeceğim. Oos 11 çok güzeldi ama şu ana göre eksiği fazla bir arayüz.

İlk ve son OnePlus telefonum olacak sanırım OnePlus 7t. Oppogenos o kadar kötü hale geldi ki geri oos 11'e geçmek yerine LineageOS kurdum ömrü bitene kadar bu şekil devam edeceğim. Oos 11 çok güzeldi ama şu ana göre eksiği fazla bir arayüz.
OnePlus arayüz değiştirkten sonra benim gözümde umursanmayacak bir marka haline geldi. O saçma arayüz yakışmıyor OnePlus'a.

Son düzenleme:
S24+ ile ortamlara yeniden giriş yaptım bugün. İlk yorumlarım (doğal olarak) olumlu. Hafta sonu şehir dışında olacağım için eski telefonumdan devam edeceğim.
Herkese değerli yorumları için tekrar teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı