Samsung S24 vs S23 Ultra vs iPhone 15

Beklentiniz kamera ve batarya ise 15 sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Forumdakiler alınmazsa tablet gibi cebe zor sığan S23ultrayımı tavsiye ediyorsunuz?

Tasarım konusu kişiseldir. Sen iPhone tasarımını beğenirsin arkadaş Samsung'u.

Üçü arasından özellik olarak S23 Ultra. 2. elde değeri düşmesin gözüyle bakarsan iPhone 15. Bunlar harici öneriye açıksan ve Xiaomi tarafından devam etmek istersen yeni çıkan 14 modeline bakabilirsin. Ama Xiaomi'ye o kadar vermem mantığındaysan hiç bakma daha iyi. Direkt S23 Ultra alıp geçebilirsin.

Tasarım konusu kişiseldir. Sen iPhone tasarımını beğenirsin arkadaş Samsung'u.

Herhalde bir tek ben pantolon giyip ben cebime telefon koyuyorum. Ya da yatakta tek elle telefon kullanmak, tek elle birini arayabilmek Instagram TikTok gibi yerlerde dolaşırken el ağrısı çekmemek. Bunlar herkesin yaptığı kullanım olarak düşünüyorum ve o kadar işlevsiz kalıyor ki bu konuda, Kişisel olmaktan çıkıyor. Ha derseniz ben telefonu yan tutup tablet gibi kullanır oyun oynarım o zaman bir şey diyemem elim küçük değil ona rağmen böyle.

Özellik olarak S23 Ultra daha iyi ama cebinde tuğla taşıyormuş hissi yaratabilir. Iphone 15 - 15 Plus’ta alınabilir. S24 ise bu fiyatlara alınmaz S23’ten hiçbir artısı yok.

Telefonu geceleri şarja takıyorum ve son üç dört aya kadar şarjda kullanmıyor, %25'in altına indirmiyordum telefonu. Buna rağmen bataryanın zayıfladığını görünce umursamamaya başladım. Şu an şarjım %31 ve ekran sürem 4 saat 21 dakika. İçinde 45 dk oyun anca vardır.

S23 ultra

YD düşünürseniz Mi13 Ultra alın. İki cihazın yarı fiyatına ve iki cihazdan da daha iyi fotoğraf çekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…