Samsung S3 ROM Atarken Fail Sorunu

tmyshn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya giriyorum. Baştan belirteyim telefonum rootlu.

Bu sabah uyandığımda telefonum beni Samsung yazısıyla karşıladı. (loading screen) Döngüye girmişti. Araştırdım bir sürü yazı okudum. Recovery moda girdiğimde cant load tarzı kırmızı yazılar ile uyarıyordu. Bulamıyordu dosyaları.

Download moda girdim orjinal ROM at düzelir dediler. ROM atarken Odin Fail verdi.
  • <ID:0/004> NAND Write Start!!
    <ID:0/004> FAIL!

<ID:0/008> Complete Write Operation Failed !!
    <ID:0/008> Added !
    <ID:0/008> Succes 0 / Failed 1
Ondan sonra telefon bu hatayı vermeye başladı;
65d36e132b84a5154581bff8865fadcd.jpg

Çözümüne baktım Kies yükledim o da bağlantıyı görmedi, sürekli bağlanıyor diye bekledi. Kies'ten ümidi kestim.

Cooper.ops diye bir şey buldum onu deneyecektim ki bir baktım telefon açılmıyor. Şarja takınca beyaz bir ekran üstünde gri gri çizgiler var (Bozuk ekran olunca cıkar ya hani) Şarjdan cıkarınca hiçbir türlü ekran gelmiyor.

Normalde konu açmam hep kendi işimi hallederim, 2-3 yıldır forumlarda konu açmamıştım.
Bu sefer çaresizim sanırım. Telefonu satacağım zaten ama en azından halledip satmayı düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı