Samsung S8 stock ROM kurulmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İbrahim.C

Centipat
Daha fazla  
Cihazıma Hades ROM yüklemiştim ve şarj sorunu yüzünden daha eski bir Hades ROM kurdum ROM tatmin etmeyince farklı bir ROM için cihazı kapattım ve kendi kendine "only official released binaries are allowed to be flashed" hatası verdi stock ROM kurmaya çalışırken de aynı hatayı veriyor.

Cihazıma Hades ROM yüklemiştim ve şarj sorunu yüzünden daha eski bir Hades ROM kurdum ROM tatmin etmeyince farklı bir ROM için cihazı kapattım ve kendi kendine only official released binaries are allowed to be flashed hatası verdi stock ROM kurmaya çalışırken de aynı hatayı veriyor.

Şu an "SW rew check fail Bootloader" hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son kurduğun rom oem kilidini acmis. Smfw uzerinden en guncel yazilimi indirebilirsin, surum dusuremediginden odin ile o hatayi aliyorsun.

En son kurduğun ROM OEM kilidini acmis. Smfw uzerinden en guncel yazilimi indirebilirsin, surum dusuremediginden Odin ile o hatayi aliyorsun.

Device 12 binary 9 yazıyor binary 12 olarak araştırdım şu an onu deneyeceğim.

En son kurduğun ROM OEM kilidini acmis. Smfw uzerinden en guncel yazilimi indirebilirsin, surum dusuremediginden Odin ile o hatayi aliyorsun.

Cihaz yurt dışı telefoncu bana stock ROM için farklı bunların bulamazsın falan demişti ama sanmıyorum sonuçta iki cihazda aynı model numarasına sahip oluyor.

Device 12 binary 9 yazıyor binary 12 olarak araştırdım şu an onu deneyeceğim.

Cihaz yurt dışı telefoncu bana stock ROM için farklı bunların bulamazsın falan demişti ama sanmıyorum sonuçta iki cihazda aynı model numarasına sahip oluyor.

Model kodu aynı olduktan sonra sıkıntı olmaz, dediğim gibi aynı güvenlik seviyesine sahip deği, lse yeni kurmaya çalıştığın ROM olmuyor. Yurt dışı pasaport kayıtlıysa sorun çıkmaz.

Model kodu aynı olduktan sonra sıkıntı olmaz, dediğim gibi aynı güvenlik seviyesine sahip deği, lse yeni kurmaya çalıştığın ROM olmuyor. Yurt dışı pasaport kayıtlıysa sorun çıkmaz.

Yurt dışı ama passport kayitli bir cihaz devil.

Ve sorunu cozdum tesekkurler ama imei sorunu yasiyorum*#06# yapinca farkli bir cihaz imei gozukuyor ama arama yapilmiyor sade wifi aramasi calisiyor

Tekrar IMEI yazman gerekiyor, büyük ihtimal o yüzden cihazın yazılımı değiştirmişlerdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı