Samsung Şarj Aleti Sorunu

yasingunaydin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bilimci
Merhaba arkadaşlar. Şarj aletim bozuldu yani şarj ediyor ancak ilk halinden eser yok, şarj etmek için telefonu kapatıyorum o derece. Sorunun kabloda mı yoksa adaptörde mi olduğunu anlayamadım. Samsung'un orjinal şarj aletleri çok pahalı (adaptör + data kablosu). Tek data kablosu alırsam daha ucuz. Kablo kesin bozuk çünkü farklı adaptörlerde denedim sonuç aynıydı. Adaptörün usb girişli yerini kokladığımda yanık kokusu gibi ya da plastik kokusu gibi bir koku var. Adaptörün sağlam olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Evet sevgili kardeşim, samsung belasına hoş geldin. :D Ben de samsung galaxy s3 kullanmaktayım, aldıktan 4 ay sonra orijinal usbli kablosu 6-7 saatte şarj etmeye başladı. Samsungların çoğu şarj aletlerinde problem var, biraz araştırırsan hak verirsin. Çözüm olarak ise, yine samsungu şarj edebilecek samsung galaxy S2 şarj aleti bulmak. Çünkü samsung galaxy s2'nin orijinal şarj aletinde usb bağlantısı yok ve bu sebepten dolayı düzgünce şarj ediyor.

Evet sevgili kardeşim, samsung belasına hoş geldin. :D Ben de samsung galaxy s3 kullanmaktayım, aldıktan 4 ay sonra orijinal usbli kablosu 6-7 saatte şarj etmeye başladı. Samsungların çoğu şarj aletlerinde problem var, biraz araştırırsan hak verirsin. Çözüm olarak ise, yine samsungu şarj edebilecek samsung galaxy S2 şarj aleti bulmak. Çünkü samsung galaxy s2'nin orijinal şarj aletinde usb bağlantısı yok ve bu sebepten dolayı düzgünce şarj ediyor.

Gerçekten Samsung tam bir bela. :kızgın: Mesajını geç gördüm, Samsung Galaxy Note 2 sarj aleti aldım , şuan gayet iyi umarım baya idare eder :ROFL::D

Bence Samsung sarj konusunda iyi, senin sarj aletinde sıkıntı var çünkü telefon sarj yeri sağlamdır. Bende de yanık kokusu gelmişti ve sarj almıyordu. Bu Samsung'un değişik bir metal kullanmasından kaynaklanıyor, hemen hemen her Samsung'ta bu sıkıntı var ve yeni sarj yerinde bu koku gelir yeni sarj al düzelecektir.

Bence Samsung sarj konusunda iyi, senin sarj aletinde sıkıntı var çünkü telefon sarj yeri sağlamdır. Bende de yanık kokusu gelmişti ve sarj almıyordu. Bu Samsung'un değişik bir metal kullanmasından kaynaklanıyor, hemen hemen her Samsung'ta bu sıkıntı var ve yeni sarj yerinde bu koku gelir yeni sarj al düzelecektir.

Note 2 ' nin şarj aletini aldım şuan memnunum. Dediğiniz gibi yeni de olsa o koku mutlaka oluyor. Olabildiğince kabloyu ezip bükmemeye dikkatli olmaya çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı