Çözüldü Samsung SSD 990 Pro sürücü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alibnzr

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
samsung ssd 990 pro
Anakart
hp gaming 15 dk2xxx
İnterface ve NVMe görmüyor, ne yaptıysam olmadı. USB ile yüklediğimde SSD için güncelleme yok diyor driver yüklemeye çalıştığımda da Samsung NVMe Express device is not connect böyle hata alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 121
Çözüm
Geçenlerde sahte SSD diye bir konu açılmıştı yine. Uygulamadan kaynaklı bir sorunmuş meğerse. Farklı sürümleri kurup deneyebilirsiniz.

PCIe sürümümü de görmüyor çözemedim.

Sorunu çözdüm BIOS Advanced ayarlarını etkinleştirdim çok uğraşlar sonrası BIOS Advanced ayarlarını açtım VMD'yi kapattım :) NVMe sürücüsünü yükleyebildim HP BIOS kilitli olduğu için ayarları gözükmüyormuş :) herkese teşekkür ederim.
Geçenlerde sahte SSD diye bir konu açılmıştı yine. Uygulamadan kaynaklı bir sorunmuş meğerse. Farklı sürümleri kurup deneyebilirsiniz.

PCIe sürümümü de görmüyor çözemedim.

Sorunu çözdüm BIOS Advanced ayarlarını etkinleştirdim çok uğraşlar sonrası BIOS Advanced ayarlarını açtım VMD'yi kapattım :) NVMe sürücüsünü yükleyebildim HP BIOS kilitli olduğu için ayarları gözükmüyormuş :) herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnterface ve NVMe görmüyor, ne yaptıysam olmadı. USB ile yüklediğimde SSD için güncelleme yok diyor driver yüklemeye çalıştığımda da Samsung NVMe Express device is not connect böyle hata alıyorum. Yardımcı olur musunuz?
bende de aynısı var. o yüzden son güncellemeyi yapamıyorum. Bahsettiğin çözümü anlamadım. Bios hiç kullanmadım. biraz detaylı bahseder misin sana zahmet :)

Yeni konular

Geri
Yukarı