Samsung Tab S7 vs Tab S6 Lite

Tab S6 Lite'ın tarayıcı performansı nasıl? Siteleri hızlıca açabiliyor mu? Masaüstü modu var mı?

Masaüstü modu yok, eğer masaüstü modu istiyorsan Tab S7 alıp Samsung dex kullanabilirsin, fakat S6 Lite alırsan masaüstü için Play Store'den masaüstü uygulaması indirip kullanabilirsin, fakat güvenlik açısından önermem. Tarayıcı performansı gayet iyi, tarayıcıdan dizi, film izledim, sekmeler hızlıca açıldı bir sıkıntı yaşamadım.

Masaüstü modu yok, eğer masaüstü modu istiyorsan Tab S7 alıp Samsung dex kullanabilirsin, fakat S6 Lite alırsan masaüstü için Play Store'den masaüstü uygulaması indirip kullanabilirsin, fakat güvenlik açısından önermem. Tarayıcı performansı gayet iyi, tarayıcıdan dizi, film izledim, sekmeler hızlıca açıldı bir sıkıntı yaşamadım.

S pende üst modellerde olan bazı özellikler yokmuş galiba hangi özellikler yok acaba? Eksikliğini çok hisseder miyiz? Bir de ekran bölme olayı verimli oluyor mu? En fazla kaç ekran bölebiliyoruz? Videoları çok küçük boyutta açabiliyor muyuz?

S pende üst modellerde olan bazı özellikler yokmuş galiba hangi özellikler yok acaba? Eksikliğini çok hisseder miyiz? Bir de ekran bölme olayı verimli oluyor mu? En fazla kaç ekran bölebiliyoruz? Videoları çok küçük boyutta açabiliyor muyuz?
S penin ucunu tabletin üzerine getirip üstündeki tuşa tıkladığında birçok yararlı sekme çıkıyor, örneğin çeviri var, çeviriyi seçince herhangi bir metnin üstüne getirip 1-2 saniye bekletiyorsun ve sana türkçesini çeviriyor. Ekran alıntısını oradan alabiliyorsun, eksikliğini hissedeceğini zannetmem. Ayrıca bölme konusuna gelirsek, en derste yandan ders kitabının PDF'ini açıp sola da Zoom'u alıyordum en sağada S notu alıp not alıyordum, 3'lü bölme var yani. Ben bu şekilde kullanışlı kullandım zaten en fazla 3 kere bölme var, videoyu denedim daralttıkça boyutu küçülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı