Samsung tablet şarj dolma yerinde kaldı

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar tableti şarja takacaktım içine bir şey girmişti ve dolmuyordu sonra biraz iğne ile genişlettim alanı soktum giriyordu bir kere ses geldi dolma sesi sonra o dolma yerinde dondu kaldı ama şimdi tak çıkar yaptığımda daha hızlı çıkıyor şarj bozdummu bir şey mi yaptım.

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar tableti şarja takacaktım içine bir şey girmişti ve dolmuyordu sonra biraz iğne ile genişlettim alanı soktum giriyordu bir kere ses geldi dolma sesi sonra o dolma yerinde dondu kaldı ama şimdi tak çıkar yaptığımda daha hızlı çıkıyor şarj bozdummu bir şey mi yaptım.

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Şarj girişini bozmuşsun büyük ihtimalle.

Şarj girişini bozmuşsun büyük ihtimalle.

Hocam şu an çalışıyor şarj yeri başka şarj aleti ile fakat Samsung Tab A by Android ekranında kalıyor ne yapmam lazım tablet bozuldumu şarj mı yok bilgisayardan tablete format atabilirim download kısmını getirebiliyorum ama formatlarken şarj yoksa? Napacağım orada korkuyorum.

@576864 @qu4ster

Hocam şu an çalışıyor şarj yeri başka şarj aleti ile fakat Samsung Tab A by Android ekranında kalıyor ne yapmam lazım tablet bozuldumu şarj mı yok bilgisayardan tablete format atabilirim download kısmını getirebiliyorum ama formatlarken şarj yoksa? Napacağım orada korkuyorum.

@576864 @qu4ster
Donanım arızası seviyesindeyse ve garantisi varsa göndermek en iyisi. Şimdi stock rom yükleme işlemi de böyle yapıyor. (Anlamıyorsanız ve yapmakta zorlanırsanız kesinlikle servise gönderin)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım arızası seviyesindeyse ve garantisi varsa göndermek en iyisi. Şimdi stock ROM yükleme işlemi de böyle yapıyor. (anlamıyorsanız ve yapmakta zorlanırsanız kesinlikle servise gönderin)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu yapacağımda şarj yoksa? Şarj olmadands yüklenir mi?

@576864

Yeni konular

Geri
Yukarı