Custom ROM Samsung telefon Custom ROM sonucu yükleniyor ekranında kalıyor

essyy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Cihazıma ROM attım ve atmam biraz sıkıntılı oldu. Ama yine de hallettim sistemi geri yükleyerek. Fakat telefon Power açma tuşuna basıyorum telefonu açmak için. Sonra Samsung logosu telefonun modeli falan geliyor. Sonra Android başlatılıyor yazısı geliyor ve sonra yukarıda internet şarj göstergesi geliyor. Sonra telefon kapanıyor ve aynı şeyler tekrar geliyor. Bu böyle döngüye giriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Cihazıma ROM attım ve atmam biraz sıkıntılı oldu. Ama yine de hallettim sistemi geri yükleyerek. Fakat telefon Power açma tuşuna basıyorum telefonu açmak için. Sonra Samsung logosu telefonun modeli falan geliyor. Sonra Android başlatılıyor yazısı geliyor ve sonra yukarıda internet şarj göstergesi geliyor. Sonra telefon kapanıyor ve aynı şeyler tekrar geliyor. Bu böyle döngüye giriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Formatladınız mı ROM yükleme sonrası?

Model nedir? Hangi ROM'u ve nereden yüklediniz?

Samsung J7 Prime G610F. ROM'u YouTube'da bir videodan yükledim.
Video Linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Formatladınız mı ROM yükleme sonrası?

Nasıl yani?

Model nedir? Hangi ROM'u ve nereden yüklediniz?

Servise götürmeme gerek var mı?

Samsung J7 Prime G610F. ROM'u YouTube'da bir videodan yükledim.
Video Linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yani?

Servise götürmeme gerek var mı?

Bunu öneririm;

Cihaz modeli, hangi ROM'u Kurduğunuzu ve recovery modelini söylerseniz yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı