Samsung Telefonun şarjı gece çok gidiyor

uskuwa

Femtopat
Daha fazla  
Telefonumun şarjı genelde bu kadar hızlı bitmez ancak gece uyurken telefonun şarjını %30 bıraksan %17 şarjla uyanıyorun. Telefonumda arkada ne çalışıyor diye baktım. En çok şunlar arkada bellek götürüyor sırasıyla: Sistem OS, Android sistemi, sistem UI, Kaspersky, One UI ana ekranı, Google, Google Play hizmetleri, Samsung klavye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka model de verebilir misin, yeni bir modelse almak isteyenler de buna göre seçip seçmemeyi gözden de geçirebilir.
Sorunu anlamak basit değil çünkü çoğu telefonda bu sorunu gördüğümü hatırlıyorum ben, basitçe telefonun ve bataryasının eskidiğini ve bu soruna sebep olduğunu düşünüyorum ben.
Zaten sabah normal çalışıp gece daha fazla şarj gitme gibi bir sorun olması kulağa garip geliyor.

Arka planda 3. parti uygulama çalışıyorsa sarjın hızlı gitmesi normaldir.
Arkaplanda sadece kaspersky çalışıyor uygulama olarak

Marka model de verebilir misin, yeni bir modelse almak isteyenler de buna göre seçip seçmemeyi gözden de geçirebilir.
Sorunu anlamak basit değil çünkü çoğu telefonda bu sorunu gördüğümü hatırlıyorum ben, basitçe telefonun ve bataryasının eskidiğini ve bu soruna sebep olduğunu düşünüyorum ben.
Zaten sabah normal çalışıp gece daha fazla şarj gitme gibi bir sorun olması kulağa garip geliyor.
Telefonun markası samsung, modeli A32. Yeni gözlemledim artık her türlü şarjım hızlı bitiyor.

Telefonun markası samsung, modeli A32. Yeni gözlemledim artık her türlü şarjım hızlı bitiyor.

Telefonda ne kadar uygulama & oyun var? Bir de kendin dosya indirmiyorsan virüs programı kullanmanın pek bir gereği yok diye düşünüyorum.
Ayarlardan uygulamalara girdiğinde veya Google Play Store'da yüklü olan uygulamalara girdiğinde son kullanılan diye bir sıralama seçeneği olmalı. O şekilde sıralayıp en az kullandıklarını silebilirsin.

Geri
Yukarı