Samsung Unpacked 2020

Güncelleme almamasi bir sorun mu ki? Mis gibi ROM'lar var internette, gerekirse indirip kurabiliyorsun. Samsung tarafinda iki, bilemedin üc sene güncelleme aliyorsun. Bu zaten herkes tarafindan bilinen bir sey.

Ben ortalama 5 sene Galaxy S2 kullandim. Öyle iki senede cöp oldugu kismina pek katilmiyorum sahsen.

Katılıyorum. Galaxy S4 mini kullanıcısı olarak telefonu 2013 Eylül ayında almıştım.Şuan üzerinde Android 9 Pie kurulu Belki yeni nesil oyunları işlemci ve garafik kartı sebebi ile desteklemiyor veya kasma gibi sorunlar yaşanabiliyor ama sosyal uygulamalar bankalar vs gibi uygulamalarda sorun yaşamıyorum.Akıcı bir şekilde kasmadan donmadan kullanıyorum.

Android işletim sistemi çöp değildir.Çöp olmasına neden olan firmaların ürün satmak için yapmış olduğu bir stratejidir.Yoksa insanlar benim gibi 6 yıl aynı telefonu kullanırsa nasıl yeni modellerini satabilir.

Ben açıkçası bir miktar hayal kırıklığına uğradım. Kamera konusunda değil tabii. Ama bu ekranlardaki deliklerin artık kalkmasını bekliyorum. Madem 8,8 mm kalınlığında telefon yapılıyor, aynı kalınlıkla pop-up kamera sunan OnePlus 7 Pro ve 7T Pro var. Ki IP68 sertifikası olmasa da su ve toza dayanıklı olduklarını biliyoruz. Ekranın ortasındaki delik benim için kesinlikle estetik değil ve özellikle bir şeyler izlerken beni çok rahatsız ediyor. Bunun dışında Z Flip'ti adı sanırım, inanılmaz pahalı ve yeterli derecede satılabileceğini düşünmüyorum. Günde 273 kez açar ya da kaparsanız, ya da 136-137 kez açıp kapatırsanız ömrü 2 senede bitiyor. İnanılmaz az ve kullanışsız. Ayrıca telefonlara günümüz için "sweet spot" denen 256GB ROM'u koymamışlar özellikle. 128 ve 512 var. Çakallık bence. Şaşırdığım tek nokta MicroSD kart slotlarının geri gelmesi oldu tüm S serisi için.

Ekleme: Bir de 5G çipinin ürünler Türkiye'ye gelirken kapatılması ve 5G Türkiye'ye geldiğinde bile açılmayacak olması durumu da var.

Son düzenleme:
1581500948156.png

1581500971112.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı