Samsung vs Profilo bulaşık makinesi

Furkanreiss

Centipat
2 bulaşık makinesi arasında kaldım.
  • Samsung 4 program ve 13 kişilik.
  • Profilo 4 program ve 13 kışlık.
  • Diğer özellikleri benzer ve fiyatları aynı.
Profilonun sağlam bir marka olduğunu biliyorum. Samsung beyaz eşyada nasıldır? Hangisini tavsiye edersiniz? 🤔🤔

Fiyatlar nedir? Ben şahsen Arçelik/Beko'yu ikisine de tercih ederim, Samsung beyaz eşya hiç kullanmadım ama Profilo markaydı bir önceki buzdolabımız, pek memnun değildik, bulaşık makineleri nasıldır bilemiyorum. Tekil tecrübeler pek anlam ifade etmez gerçi böyle durumlarda.

2 veya 3 program varsa iş görecektir. Program yükseldikçe fiyat artar. Bizde Arçelik var. İş görüyor. Altı üstü bulaşık makinesı devede kulak bir şey değil ama. Kadın kısmına bu kısmı anlatmak zor. O marka ister o yüzden işiniz zor.:D

Profilo bulaşık makinesini yaklaşık 13 yıldır kullanıyoruz. Problemsiz çalışıyor ama kaliteli deterjan sevmiyor 😂. Finish koyunca bulaşıkları çiziyor, kalitesiz deterjanla mis gibi yıkıyor. Samsung'da arıza çıksa Profilo'ya göre masrafı da fazla olur. Kalite olarak tabi ki kat kat Samsung daha iyi.

Siemens ve grubundan vaz geçmeyin. Samsunun cacık olduğunu hatırlıyorum bir yerden ama tam bilemedim. Tavsiye etmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı