Samsung Watch 6 alınır mı?

Emirhan5445

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Vatandan S23 alana yanında saati 2000 TL'ye veriyorlar, acaba alınır mı?

Alınır bence sadece şarj konusu biraz sıkıntılı.

Anneme aldık 1 ay oldu şarjı iyi gidiyor. Always on Display çok şarj yiyor sadece o kadar onun dışında her gece 1.5 saat koyuyor sarja doluyor sonra alınır bence.

2000 liraya tabii ki alınır, düşünülmez bile.

Ne anlamda hocam sarjı uzun süre dayanmıyor mu?

Hocam yanlış yönlendirmek istemem aslında bende Watch 5 var şarjı ortalama 1.5 2 gün gidiyor bana biraz az geldi babamda Watch GT2 var onun şarjı 1 haftadan fazla gidiyor muhtemelen internetten falan kaynaklı olabilir.
Ama bence 2000'e kesinlikle alınır.

Hocam huaweilerdede batarya fazla sadece. Çeşitlilik olarak az diye biliyorum. 2bin TL'ye Watch6 çok iyi alınır kesin 4 classic var bende de 1.5 gün gidiyor oda.

Bende 1.5k ya Watch 6 40mm almıştım. Memnunum fonksiyonlar çok islevli ve kolaylık sağlıyor şarjı 1,5 - 2 gün gidiyor. Tavsiye ederim.

Watch 6 classic 43mm kullanıyorum. GPS dahil olabilecek her şey açık ve ölçümler sürekli. Sadece AOD'yi geceleri açıyorum. Her gün akşam yemeği yerken şarj ediyorum. 2 bin tlye gözü kapalı alınır. 7 ay oldu alalı sanırım o günden beri her gün takıyorum. Huawei ile karşılaştırmak bence saçma. Sonuçta saatte android var

Hocam bende muhtemelen o yüzden az gidiyor diye düşündüm fakat yine de alacak kişiye bilgilendirme amaçlı 2 gün gittiğini söyledim yoksa kesinlikle GT2 ile kıyaslanamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…