Samsung, Windows Phone’a Dönebilir!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Samsung'un mobilde Tizen yerine Windows Phone işletim sistemine dönebileceğine dair söylentiler var. Samsung tarafından CES 2015 fuarında da açıkça sergilendiği üzere, şirketin 2015 yılında çıkaracağı tüm akıllı televizyonlar Tizen işletim sistemi çalıştıracak. Akıllı televizyon ve kol saatlerinde Tizen işletim sistemini kullanmaya devam eden şirket, aynı kararlılığı cep telefonlarında göstermeyebilir.

Samsung, Windows Phone’a Dönebilir! Technopat

Daha fazlası...

Bence SAMSUNG Ellerindeki herşeyi kullandırlar daha fazlasını yapmaları için çok yaratıcı olmaları gerek Ve bence bu yaratıcılık Samsung'da yok hep başka firmalardan çalıyolar örnegin Galaxy Alpha İphone serisine çok benziyor Eline alanlar bilir gözünüz bağlıyken elinize verseler iphone sanarsınız şimdi sıra windows Phone'da Bakalım Ne olucak?

Tabi bu telefon için TV olarak bir televizyon ne kadar geliştirilebilinirki?
Samsung bence her an saçmalamaya harız firma her ay yeni bişi çıkarıyolar ve geçmişi unutuyolar para basmak için insanları sömüren vampir'bir şirket bence samsung.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı