Sanal bilgisayarda sürücü nasıl kurulur?

Jiyanxx

Decapat
Selam. Ben Wmware sanal bilgisara Vista kurmuştum. Nvidia Ekran kartı driverini yüklemiyor. Hepsinde böyle mi, bilen varsa yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi söyleyeceklerim, Oracle VM VirtualBox için geçerli. Diğer sanal makine yazılımları için de geçerli olabilir, bu konuyla ilgili bir bilgim yok.

Normal şartlarda, sanal bilgisayarlara direkt olarak NVIDIA veya AMD sürücüsünü kuramazsınız.

Sürücü olarak, sanal makine yazılımı üreticileri bir yazılım sunar. O yazılımı sanal bilgisayarda kurabilirsiniz.

VMware hakkında çok bir bilgim yok. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

Şimdi söyleyeceklerim, Oracle VM VirtualBox için geçerli. Diğer sanal makine yazılımları için de geçerli olabilir, bu konuyla ilgili bir bilgim yok.

Normal şartlarda, sanal bilgisayarlara direkt olarak NVIDIA veya AMD sürücüsünü kuramazsınız.

Sürücü olarak, sanal makine yazılımı üreticileri bir yazılım sunar. O yazılımı sanal bilgisayarda kurabilirsiniz.

VMware hakkında çok bir bilgim yok. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.
Vmvare otomatik kuruyor. Senin ekstradan birşey yapmana gerek yok.

Virtualbox İn kendi ekran kartı sürücüsü vardır. Nvidia sürücüsünü yüklerseniz bile o sistemde nvidia ekran kartı yoktur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı