Sanal disk nedir?

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımdaki SSD Full doldu da internette sanal disk falan diye bahsediyoar. Sanal diske oyun yükledim falan falan benim SSD Full doldu ve sadece 1 oyun yükledim bilgisayara ve ben de bu sanal disk olayını duydum. Acaba bu sanal diske oyun yükleyebilir miyim? Yeni yeni duydum bu sanal disk olayını da tam ne oluyor bilmiyorum o yüzden linçlemezseniz iyi olur :D Her neyse dediğim gibi SSD neredeyse full dolu ve daha indiremediğim bir sürü oyun var. Acaba sanal diske indirebilir miyim bu oyunları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımdaki SSD Full doldu da internette sanal disk falan diye bahsediyoar. Sanal diske oyun yükledim falan falan benim SSD Full doldu ve sadece 1 oyun yükledim bilgisayara ve ben de bu sanal disk olayını duydum. Acaba bu sanal diske oyun yükleyebilir miyim? Yeni yeni duydum bu sanal disk olayını da tam ne oluyor bilmiyorum o yüzden linçlemezseniz iyi olur :D Her neyse dediğim gibi SSD neredeyse Full dolu ve daha indiremediğim bir sürü oyun var. Acaba sanal diske indirebilir miyim bu oyunları?

Sanal disk bulut oluyor. Resimlerini, önemli dosyalarını saklamak ve yedeklemek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu konu hakkında bişey farkettim sanal disk depolama amaçlı kullanlıyo yani bişey yüklediğimizde Windows (c) den o açtığımız sanal dike attığımızda sanal dike gidiyo ama diyelim o açtığımız diske 5 GB değerinde bı dosya attık bizim Windows (c) den 500 MB alıyo az önce denedim neden böyleki?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı