Sanal telefon numarası alınabilir mi?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı oyunlarda, hesap bilgilerine gireceğim ve doğrulama kodu alabileceğim bir telefon numarası ayarlamak istiyorum. Bunlara kendi numaramı girmek istemiyorum. Sanal telefon numarası alabileceğim bir web sitesi falan var mı?

Duyduğum en garip ihtiyaçlardan birisi, ama sonuçta bir ihtiyaç. Fazlaca takipçisi olan sosyal medya ile uğraşanlar çalışsın yeter konumundaki tuşlu telefonları için olabilecek en düşük internetsiz paketlerden kullanarak sadece sms doğrulama kodu almak amacıyla hatlar kullanıyorlar. Böyle bir şey yapabilirsin.

İhtiyacına göre çok yüksek masraflı olur ama daha önce kullandığım ve memnun kaldığım için tavsiye etmek istedim. Local Phone Numbers for Entrepreneurs istediğin bir ülkeden numara alıp bilgisayar üzerinden çağrı yapabiliyor ve SMS gönderebiliyorsun. Tabii dakika başı ve SMS başı ücretleri dolar üzerinden hep. 🙂

Benim yapmak istediğim oldukça basit bir şey, bunun için ücretsiz bir servis arıyorum. Belki vardır diye bilen varsa sorayım dedim.
Numara sağlayan servis siteleri baya var, ufak araştırma ile bulabilirsiniz.
Ücretsiz olanlar var mıdır acaba?

Benim yapmak istediğim oldukça basit bir şey, bunun için ücretsiz bir servis arıyorum. Belki vardır diye bilen varsa sorayım dedim.

Ücretsiz olanlar var mıdır acaba?
4-5 sene önce mevcuttu ancak artık bulamazsınız. Olanlarda 2 gün sonra düşüyor. Ücretli olanlar sağlam siteyse ödeme yaptığınız müddetçe sizde kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı