Sandisk Cruzer Disk yazmaya karşı korumalı hatası

emrefb07

Hectopat
Daha fazla  
Benim bir 8 GB SanDisk Cruzer flash belleğim vardı ve ne zamandır bu hatayı alıyorum diye flash diskimi kullanmıyordum. Önceden de düzeltmeye çalışmıştım ancak olmamıştı. Şimdi de sabahtan beri uğraşiyorum bir türlü sorunu çözemedim. Disk yönetimine girdiğimde flash diskimin altinda Salt Okunur yaziyor ama diğer kişilerde Çevrimiçi yazıyor. Bence sorun Salt Okunur'da. Bunu nasil çözerim? Lütfen bir çözüm yolu... :'(

Bu arada Flash Diskimin Adı: SanDisk Cruzer Blade USB Device 8GB
Bilgisayarım: Windows 7 Ultimate

salto.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Belleği formatlamayı (biçimlendirme) denediniz mi NTFS formatına?

Formatlamayı ddenedim yinede hala sistem yazmaya karşi korumali diyor. Ne türlü biçimlendirirsem biçimlendireyim birçok programida denedim bazen içindeki herşey gidiyor bende bakiyorum disk yönetiminden ayrılmamış diyor, oradan sağ tıklayıp yeni bi flaş oluşturma şeyine basıyorum ileri ileri diyorum son diyorum ve son dediğimde buseferde oluşturulmuyor. Flashi çekip geri taktiğimda ise kendiliğinden oluşmuş ve eski bilgiler içinde olarak tekrardan en başa dönüyor. Resmen kafayi yicem zaten biraktim artik olmuyor uğraşmiyacağim. Yine de cevabin için teşekkürler.:):).

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı