SanDisk M.2 SSD Yandı

Tumuly

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Dün SanDisk M.2 NVMe SSD aldım ancak bu SSD'ler b-Key, m-Key ve b&m Key olarak ayrılıyormuş. Girişleri aynı olduğundan böyle bir farkın olduğundan bihaberdim. Benim bilgisayarınki b-Key ama ben buna m-Key taktım ve SSD yandı. Anakarta bir şey olmadı ama slot zarar görmüş olabilir mi? Tekrar kullanabilir miyim? Bir de yeni SSD alacağım zaman b&m Key uygun olur mu? Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• hzguplk.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 392
Son düzenleyen: Moderatör:
Yandıysa yapacak bir durum yok. Servise yollayın belki onarım yaparlar.

Geçmiş olsun yüksek ihtimal çöp ama şansınızı deneyin.

Yaptığın işlemleri anlattığın gibi yapınca bu şekilde bir yanık oluşmaz.
Hocam bahsettiğim SSD farklı bir bilgisayarda çalıştı sonra Asus vivobook s510uq modeline taktım. Bilgisayarı çalıştırdığımda bir koku geldi ve hemen ssd'ye baktım. Aşırı ısınmıştı ve ufak kararmalar vardı bende çıkardım.
Geçmiş olsun yüksek ihtimal çöp ama şansınızı deneyin.
Bilgisayarın SSD slotunu değişebiliyor muyuz peki?

Evet SSD gitti zaten bir ihtimal iade ettim. Bu bilgisayara hangi model SSD'yi almam gerekli peki?
Hocam aynı model bende de var ve aynı sıkıntı oldu. SSD'yi iade ettim daha da uğraşmadım. Hangi tür SSD oluyor ben de merak ediyorum, ona göre satın alacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…