SanDisk SSD Plus 2 TB alınır mı?

Unstained

Kilopat
Daha fazla  
SanDisk SSD 2 TB olan versiyon alınır mı? DRAM olduğu iletilmiş ama fazla bir bilgi yok maalesef. Bilen var mı bu SSD'yi? Fiyat 2 TB için çok uygun.

Fiyatı uygun ama düzgün bir SSD değil. Sorun yaşatması muhtemel. Daha fazla vererek daha düzgün modellere yönelmeniz mantıklı olur.

SSD Plus düşük GB larda sorun çıkarıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Sorunlar genelde 240 ve 120 Gb'lik modelde olsa da ben her zaman SSD Plus'a önyargılıyim, 3D serisi iyidir ama.

2 TB olanda sorunlar çözülmüş gibi anlatıyorlar sanki Reddit'te filan ama emin olamadım. O zaman indirim kollamak lazım biraz daha 2 TB için.

SSD Plus'ın 2TB modeli Ultra 3D/Blue 3D ile aynı kontrolcüyle geliyor, 512MB DRAM'i var, fakat flash'ı biraz değişken olabiliyor; QLC gelme ihtimali de var. Fiyatına göre fena değil ama iade etme imkanınız yoksa riske girmeye değmez bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Firecuda 120 3 TB 1900 küsür iken almadığıma pişman oldum, 1900 TL civarına o varken şu an 1900 e satılan diğer SSD'leri alasım gelmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…