SanDisk SSD Plus 480GB CrystalDiskMark sonuçları normal mi?

femtoback

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 12-13 gün önce SanDisk SSD Plus 480GB aldım, pek bir bilgim yok. Kronik sorunlu diyorlar CrystalDiskMark uygulamasını indirdim, test yaptım. Sonuçlar iyi midir, bir sorun var mıdır?

1608322266996.png

Arkadaşlar, 12-13 gün önce SanDisk SSD Plus 480GB aldım, pek bir bilgim yok. Kronik sorunlu diyorlar CrystalDiskMark uygulamasını indirdim, test yaptım. Sonuçlar iyi midir, bir sorun var mıdır?

Eki Görüntüle 788818

Gayet normal... Yani o SSD için öyle en azından.
14 gün dolmadan iade edin. Sorunlu bir model.

Sağlık değerleriniz normal fakat dediğimiz gibi, rastgele okuma ve yazma değerleriniz düşük.

SanDisk SSD Dashboard yazılımından firmware güncellemesi varsa yapın, yoksa TRIM uygulamayı deneyin. Olmazsa SSD'yi iade edin ki benim tavsiyem, kronik sorunlu bir model kullanmak yerine iade etmeniz olacaktır.

Sağlık değerleriniz normal fakat dediğimiz gibi, rastgele okuma ve yazma değerleriniz düşük.

SanDisk SSD dashboard yazılımından Firmware güncellemesi varsa yapın, yoksa TRIM uygulamayı deneyin. Olmazsa SSD'yi iade edin ki benim tavsiyem, kronik sorunlu bir model kullanmak yerine iade etmeniz olacaktır.

Kronik sorun tam olarak ne oluyor ani düşüşler falan mı yoksa direk düşük hızımı oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı