Sandisk Ultra II 480GB SSD alınır mı?

Backinaflash

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni kuracağım sistemde SSD kullanacağım. HDD almak istemiyorum ilk olarak. Bunun için yaklaşık 500 GB'lık bir kapasiteye sahip SSD arıyordum. Bu kapasitede buldugum en ucuz SSD bu oldu. Rakiplerine göre çok ucuz ve aldığı yorumlar iyi. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni kuracağım sistemde SSD kullanacağım. HDD almak istemiyorum ilk olarak. Bunun için yaklaşık 500 GB'lık bir kapasiteye sahip SSD arıyordum. Bu kapasitede buldugum en ucuz SSD bu oldu. Rakiplerine göre çok ucuz ve aldığı yorumlar iyi. Peki siz ne düşünüyorsunuz?
Açıkçası benim bildiğim kadarıyla her SSD hemen hemen aynı okuma/yazma hızı verir. 550/500-500/450 gibi gibi rakamlar. Bunların yanı sıra ince detaylara geldiğimizde tepkime süreleri, 4K Writing gibi konularda da yarıştırılır. En önemlisi de bence SSD ömrü. 850 Evo geçenlerde bir makalede rekor kırıldığı söylenmişti. SSD'nizi güzel,temiz ve özenli kullanırsanız bence sorun olmaz, alınabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı