Çözüldü SanDisk USB İle Format Atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
ISO kalıbını indirip Rufus ile yazmayı deneyin.

Nasıl çalıştığını nerden öğrenebilirim acaba 1.1 mi öğrenmek istiyorum deneyeceğim bu arada
Denemeden anlayamazsın sanırım. Eski, dandik anakartlarda normal çalışan USB portları kurulum yaparken 1.1 çalışabiliyor. 15-20 dk. içinde kurulum ekranı gelirse bunu doğrulamış olacaksın.

Olayın USB bellek ve ISO ile bir ilgisi yok bence. Eski sistemlerde USB'ler emüle edildiğinden zaten HDD altında gözükür. Anakart ve işlemcini yaz.

Arkadaş ne gereksiz uzamış konu ya. USB bellek ile de uzaktan yakından ilgisi yok ha...

Nasıl çalıştığını nerden öğrenebilirim acaba 1.1 mi öğrenmek istiyorum deneyeceğim bu arada

Ayar derken neyden kastediyosunuz?

Rufus programı ile yazdırmıyor musunuz ? Onun ayarını yanlış yapmış olabilirsiniz. Eğer başka program kullanıyorsanız bunu kullanın. Technopat'ın rehber videosuna bakabilirsiniz. Yardımcı olur.

Şuan okuldayım eve gidince rufus ile deneyip 20dk ilede bekleyeceğim. Buarada eski BIOS kullanıyorum akşam denemiş olacağız hepsini bakalim, hepinize tesekkurler.

Hahhahah gerçekten sadece beklemem gerekiyomuş Rufus ile yazdıktan sonra 15 dakikalık bir beklemenin ardından format işlemleri başladı ve şu anda driverları da kurdum ve bitti hepinize sonsuz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…