Şantaja uğradım

hiçbir şey olmaz , genelde internet üzerinde yaşanan sohbetler mahkemelerde delil olarak kullanılmıyor bile.

Daha önce hiç internette öyle bir içeriğin ünlü olduğunu gördünüz mü?

Ohaa bakın! Bu Evrim Ağacı'nın ifşası tarzı bir şey görmediniz değil mi? Ben de görmedim. Bu tür olayların hepsi dolandırıcılık amaçlı. Yayma işi o kadar kolay olsaydı herkes ünlü olurdu.

İfşanı eline alıp yan komşun ileride yanına gelip gösterirse bu ben değilim, edit yapmışlar tarzı bir şey ile dodgeleyebilrsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Engelle geç bir şey olmaz.

Kardeşim onlyfans hesabı açıyosun şimdi, birkaç fotoğraf yüklüyosun, sonra diyorsun ki "benim zaten onlyfans hesabım var".Sonra umurunda değil gibi davranıyorsun, sonra kadın unutuveriyor sende onlyfans hesabını kapatıyorsun(belki devam edersin, ek gelir)

Yukarıdaki arkadasin dedigi mantikliymis. Saka bir yana fotoğraftakinin siz olmadigini falan söyleyin umrumda değil deyin ve engelleyin.

Kral boş ver ya kestir geç ( mecazi anlamda değil gerçek anlamda kullanılmıştır ) insandan bir yük iniyor resmen.

Gidin sistem toplayın boşverin.

Dosya Ekleri

• 1A0DD5E5-D1E1-42D4-B22F-9FDCB34F9A6D.png
    144,2 KB · Görüntüleme: 40
Bişey olmaz hocam canınızı sıkmayın dolandırıcının teki olduğu çok belli engeli basın geçin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…