Sagopa ile ilgili düşüncelerim

Anlaşılamayan

Centipat
Daha fazla  
Bence sagopa bla bla bla (aşağıda) gibi şarkılar yapmamalı ben bunu Sagopa'yı sevmediğim için demiyorum. Sesi biraz daha neyim var ki (bu da aşağıda) gibi şarkılar yapmalı ama bu benim düşüncem, bu yüzden beni yargılamayın. Şehinşah içinde tam tersini düşünüyorum, adam üzücü mood (nasıl söyleniyorsa) öylesi şeyler yapmamalı sesi uymuyor bla bla bla ya daha uygun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi rapçi eskisi gibi ki? Sözlerdeki anlam düşmüş olsa da her zamanki gibi kaliteli Sagopa. Şehinşah'a diyecek laf yok zaten. Adam kariyerini kendisi bitirdi.

İlk olarak insanlar neyim var ki şarkısını neden bu kadar sevdi onu anlamıyorum, sagopa ve ceza´nın beraber olduğu başka şarkılarda mevcut. İkisi yan yana söz söylemese dahi Ceza´nın eski şarkılarının altyapısında Sagopa´yı görebilmek mümkün.

Senin dediğine gelirsek eğer sanatçı sırf iyi yapıyor diye iyi yaptığı şeyi sürekli yaparsa kendini tekrara düşer, zamanla kalitesi ve kitlesi düşüşe geçer. Son olarak da "...dinlerken Sago yine yapmış diyeceksin." :)

Adamın konsepti zaten melankoli? Ne anlatıyorsun sen? Kötü insanları tanıma senesi, Bir pesimist’in gözyaşları, Kalp hastası, Romantizma… bunlar hep altın değerinde albümler ve hepsinin de teması melankoli. Adamın kendi havasındaki şiirleri, liriği muhteşem. Rapçi değil de sadece bir yazar olarak bile ün salan biri. Underground Hip-Hop’ı türkçe melankoliyle ve liriğiyle buluşturup muhteşem eserler koyuyor ortaya ve bu haliyle bence yeterince muhteşem. Kaf kef iki çift sıfır sekiz Melankolia…

Adamın konsepti zaten melankoli? Ne anlatıyorsun sen? Kötü insanları tanıma senesi, Bir pesimist’in gözyaşları, Kalp hastası, Romantizma… bunlar hep altın değerinde albümler ve hepsinin de teması melankoli. Adamın kendi havasındaki şiirleri, liriği muhteşem. Rapçi değil de sadece bir yazar olarak bile ün salan biri. Underground Hip-Hop’ı türkçe melankoliyle ve liriğiyle buluşturup muhteşem eserler koyuyor ortaya ve bu haliyle bence yeterince muhteşem. Kaf kef iki çift sıfır sekiz Melankolia…

Küfürbaz gizemli ya... 😀

Ne olursan ol yıllarca aynı şeyi yaparsan bir noktada değişiklik ararsın. Bu sanatçıların en büyük hakkıdır her türlü tarzda bir şeyler denemeleri lazım. İstisnalar kaideyi bozmaz Sago kaf kef.

Bence sagopa bla bla bla (aşağıda) gibi şarkılar yapmamalı ben bunu Sagopa'yı sevmediğim için demiyorum. Sesi biraz daha neyim var ki (bu da aşağıda) gibi şarkılar yapmalı ama bu benim düşüncem, bu yüzden beni yargılamayın. Şehinşah içinde tam tersini düşünüyorum, adam üzücü mood (nasıl söyleniyorsa) öylesi şeyler yapmamalı sesi uymuyor bla bla bla ya daha uygun.

Hocam adamın iki şekilide var. Ama bana 2.si fazla hitap etmiyor.

Geri
Yukarı