Sapphire 7850 O.C. - Asus GTX 650 Tİ Boost ?

Narzhul

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Ben bi araştırma yaptım ve bu iki kartın birbirine neredeyse denk olduğunu gördüm. Kardeşim için bir sistem toplamıştık ve bir sistem de kuzenim için topluyoruz. Buda fiyat - performans odaklı olacak. Bir çok forumda farklı yorumlar var. GTX 650 Tİ Boost daha iyi diyen de var HD7850 daha iyi diyende var. Bu konuda özellikle Recep abiden net bir cevap rica ediyorum görürse şayet bu başlığı.

HD7850 Sapphire marka GTX650 Tİ Boost ise Asus marka. Bu iki marka arasında, bu iki ekran kartı için ne gibi bi farklılıklar olur ? (düzenleme : benim düşüncem soğutma konusunda Asus'un bir adım önde olduğu) Hangisini almak daha mantıklıdır ve neden ? Cevaplarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir kaç sorum daha olacak. Ama bu sefer sapphire odaklı değil.
1) HD7850'ler VGA monitörlerde problem çıkarıyor gibi yorumlar görmüştüm bazı forumlarda. Bu doğru mu ?
2) Peki piyasada başka markaların 7850'si var. Örneğin Asus HD7850. Yine de GTX650 Ti Boost'mu önerirdiniz Burak bey ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı