Sapphire HD 3650 sürücüsü

dEvil01

Hectopat
Merhaba. 1 saat önce Sapphire HD 3650 512MB DDR2 ekran kartını aldım ama driverini bulamıyorum. Bilgisayarım Windows 10 64 Bit. Eğer elinizde driveri varsa yardımcı olur musunuz?

Microsoft'un sürücü arşivinde 2015 yılına ait bir sürücü buldum. Linki aşağıda. Deneyebilirsin.

1- Linke tıklayarak indir. Eğer tıklamana rağmen indirme başlamazsa, linki kopyalayıp yeni sekme aç ve URL kısmına yapıştırarak entera bas, böylelikle indirme başlayacaktır.

2- Bir klasör oluştur masaüstünde.

3- Bu indirdiğin dosyayı bir arşiv yöneticisi (WinRAR vs.) ile açıp içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

4- Daha sonra aygıt yöneticisine girip o sürücüsü yüklenmemiş ekran kartı aygıtına sağ tıklayarak "Sürücüyü güncelleştir" de.

5- Açılan sekmeden "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" de.

6- Sonra "Gözat" butonuna tıklayıp masaüstündeki içine dosya attığın klasörü seçerek "Tamam", sonra da "İleri" butonuna tıkla.

7- Sürücü yüklenmesi başlayacaktır, yüklenmesini bekle.

Microsoft'un sürücü arşivinde 2015 yılına ait bir sürücü buldum. Linki aşağıda. Deneyebilirsin.

1- linke tıklayarak indir. Eğer tıklamana rağmen indirme başlamazsa, linki kopyalayıp yeni sekme aç ve URL kısmına yapıştırarak entera bas, böylelikle indirme başlayacaktır.

2- bir klasör oluştur masaüstünde.

3- bu indirdiğin dosyayı bir arşiv yöneticisi (WinRAR vs.) İle açıp içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

4- daha sonra aygıt yöneticisine girip o sürücüsü yüklenmemiş ekran kartı aygıtına sağ tıklayarak "sürücüyü güncelleştir" de.

5- açılan sekmeden "bilgisayarımdaki sürücülere göz at" de.

6- sonra "göz at" butonuna tıklayıp masaüstündeki içine dosya attığın klasörü seçerek "tamam", sonra da "ileri" butonuna tıkla.

7- sürücü yüklenmesi başlayacaktır, yüklenmesini bekle.

Neyi indirmem lazım burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı