Sapphire HD 7750 mi Powercolor HD 7750 mi ?

Kart için para hazır. Ancak tek bir sıkıntım var. Kredi kartım yok! Evdekilerden almaya kalksam isyan çıkartırlar. Kapıda ödeme seçenekli bir site arıyorum :)

Öyle bir site yok malesef, marka farketmez Sahpire daha iyi. Otutdugun yerleri gez OEM parça satan yerlerden nakit ödeyebilirsin.

Kapıda ödemeye gerek yok. Bankamatik havalesiyle 5 TL işlem ücretiyle yapabilirsin eğer nakit paran hazırsa. Tek yapman gereken 18 yaşından büyük birinin TC'si ve alacağın sitenin hesap bilgileri ki ödeme şeklini havale/eft yapınca otomatik veriliyor. Annenin ya da babnın TC'sini çaktırmadan indiregandi yapamaz mısın? :D Ben ciddiyim ama böyle tonlarca alışveriş yaptım ama tabii ki annemden ya da babamdan TC'lerini istedim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş 18 zaten de, daha sadece gün aldık ;) Abimin T.C'sini almaya çalışayım. Olmadı kartını almaya çalışacağım. Ancak yinede kartı almaya ara verdim. Beklediğim oyunlar 2013'te çıkacağı için, o zamana kadar bütçeyi arttıracağım. Ardından sağlam bir PSU ile HD 7850 alıp işime döneceğim ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı