Sapphire HD4850 kaç para eder ?

ScofieldTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk önce yeni üye oldum sırf bu soruyu sormak için konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Yetkililer gerekli yere taşısın lütfen. Soruna gelirsek yeni ekran kartı alacağım. Şimdi kullandığımı da satacağım şuan ki ekran kartım ne kadar eder buyrun özellikleri, marka,modeli ;
  • Sapphire HD4850 1 GB 256 Bit Gddr3 DX 10.1 Shader Model 4.1
Gpu-Z'den Fotoğraflar ;

1. resim:

LoyXA0.png

2. resim:

rd3aMa.png

Arkadaşlar benim için 50 Tl etse yeterli sizce 50 Tl eder mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
100 TL'ye satılığa çıkaranı görmüştüm. 50 TL'ye satabilirsiniz. Ancak oyunlar ve bileşenlerle pek içli dışlı olmayan insanlara...

50 TL eder rahatlıkla ama bu zamanda kim DiretX 11 desteği olmayan kart alır tartışılır. Alan olursa satarsın rahatlıkla.

100 TL'ye satılığa çıkaranı görmüştüm. 50 TL'ye satabilirsiniz. Ancak oyunlar ve bileşenlerle pek içli dışlı olmayan insanlara...
Bilgisayarcıya satacağım 50 Tl etsin yeterli benim için. Sonrasında:

GTX750 Ti FTW ACX GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Evga veya:

Asus STRIX GTX750 Ti OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Asus olanını alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı