Sapphire HD6950 Crossfire ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

grc8213

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar şuanda Vatan Bilgisayarda Sapphire HD6950 2gb 256 Bit Ekran Kartı Satılıyor fiyatıda 549 TL. Sizce bu ürünü alıp asus hd6950 ile Crossfire yapsam uyumlu çalışırlarmı ne dersiniz ? Her ikisinide hd6970 yapabilirmiyim birde ?

VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD6950 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı - Ekran Kartı

Sistemim:Intel Core i7 2700k 3.9Ghz,Asus Maximus IV Extreme-Z, Highpower 650watt,Asus HD6950 Direct CU II 2GB,1866mhz 16gb Corsair Vangeance CL9,Big Water 780e Su Soğutma sistemi,120gb SSD Corsair Force 3,2tb Samsung Hdd+Harddisk kutusu,Creative X-FI surround 5.1,Samsung 40D6000 Led TV Monitör,Creative Z5500 Ses sistemi,Logitech G700 Fare

Anladığım kadarıyla şuan da asus hd 6950 kullanıyorsun. Aynısından 1 tane daha al ve crossfire yap. Asus 6950 le yapacağın crossfire ile daha çok performans artışı elde edersin. Ayrıca güç kaynağını da yükseltebilirsin.

Anladığım kadarıyla şuan da asus hd 6950 kullanıyorsun.Aynısından 1 tane daha al ve crossfire yap.asus 6950 le yapacağın crossfire ile daha çok performans artışı elde edersin.
Ayrıca güç kaynağını da yükseltebilirsin.

Bu fiyatlara aynısından bulamıyorum ne yazıkki.

Kimse tavsiye etmiyor. Gereksiz para harcamış olursun. Paran varsa elindekini çok temiz diye sıfırından az düşük bi paraya sat ASUS HD7970 al bence. Ama uğraşamam diyosan olduğu gibi bırak. İnan pişma olacaksın öyle aham şaham gözle görülür bir fark yaşamazsın. bende çok düşündüm ve araştırdım. Kendi düşüncem= değmez.

o karta Crossfire yapmak pek mantıklı olmaz diye düşünüyorum o kart zaten bütün oyunları full ayarda oynamaya yeter, Crossfire yaparsan deişen bişey olmazki. Omergndze katılıyorum bütçen varsa sat daha iyisini al 1 tane kart tak. 2 ekran kartı kullanırsan antilaising açamassın. Bi de 2 ekran kartı takıdığınız zaman peformans 2 katına çıkdığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü herkes 2 ekran kartı takınca 2 katı performan artacağını zanneder ama 2'ci ekran kartı en fazla %80 performans artırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen o sistemi sadece oyun için kullanacaksan HD 6950 her şekilde yeter (Eyefinity falan dersen o zaman sıkıntı :D ).

İlerde 6950 bulamayacağım pişman olacağım, diye düşünüyorum. Zaten şimdi bile tek tük, birde benim asus garantiye gitti. Satsam yok parasına gidecek kendisiyle geçiniyoruzda işte sapphire nasıl olur bilemiyorum işte ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı