SAPPHIRE HD7850 veya MSI HD7850 O.C. ?

murat can

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci olan kart benim kullandığım kart. Günümüz oyunlarını FullHD Ultra ayarda rahat çalıştırıyor. (Far Cry 3, Crysis 2 Battlefield 3 vs) Ama ileri ki yıllarda şuanki ayarlarda oynayamayabilirsin. En kötü 1920*1080 High. Alacaksan ikinciyi al MSI olanı. Daha kaliteli ve O.C lu. Bende kullanıyorum.

NOT: O kart hakkında sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.

Ömer Faruk Bayraktar;İkinci olan kart benim kullandığım kart. Günümüz oyunlarını FullHD Ultra ayarda rahat çalıştırıyor. (Far Cry 3, Crysis 2 Battlefield 3 vs) Ama ileri ki yıllarda şuanki ayarlarda oynayamayabilirsin. En kötü 1920*1080 High. Alacaksan ikinciyi al MSI olanı. Daha kaliteli ve O.C lu. Bende kullanıyorum.

NOT: O kart hakkında sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.

Arkadaşım hani bu OC'li geliyo ya OC'li olduğu için kart yandı garanti karşılıyor demi ve bu kartta kullanılan bileşenler nasıl dayanıklı mı diğer SAPPHİRE olan ürün çift fanlı olduğu için biraz beni cezbetti ama sen bana hiç düşünme hemen MSİ al diyebilrmisin bir de sıcaklık değerlerini verirmisin şimdidden çok saol

- - - Güncellendi - - -

Ya tabi ki güç kaynağı alıcam da onu kararlaştırdığım için foruma yazmadım arkadaşlar he bi de PEGATRON biliyorsunuz çok iyi bir marka değill sizce bana sorun çıkarırmı?

Arkadaşım hani bu OC'li geliyo ya OC'li olduğu için kart yandı garanti karşılıyor demi ve bu kartta kullanılan bileşenler nasıl dayanıklı mı diğer SAPPHİRE olan ürün çift fanlı olduğu için biraz beni cezbetti ama sen bana hiç düşünme hemen MSİ al diyebilrmisin bir de sıcaklık değerlerini verirmisin şimdidden çok saol

Fabrika çıkışlı overclocklu olduğu için garanti kapsamında. Sen overclock yapmadığın sürece tabii. Zaten diğer HD7850 serisiyle her şeyi aynı tek farkı soğutması ki o da kaliteli.

Arkadaşlar bana gönül rahatlığıyla MSİ'yı öneriyormusunuz?
Çünkü hiç MSİ ürünüm olmadı ve şuan kullandığım sapphire 5450'ye OC ile GPU'sunu 700 belleğini 850 yapmıştım.

45 dakika civarı sorunsuz oynadım ondan sonra görüntü gitmişti ve tekrar pcyi çalıştırdığımda takır takır çalışmıştı. Bi de MSİ Afterburner ile 1100 1000 yapmıştım ekran kıpkırmızı olmuştu. Tabi hemem fişe asılmıştım ama o kadar güçlü OC'ye karşı hiç bir sorun olmaması beni biraz SAPPHİRE almaya yönlendirdi de tabi MSİ nasıl bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı