Sapphire Nitro+ RX 5700 XT nasıldır?

dragunov

Decapat
Sapphire'ın Nitro+ RX 5700XT'si nasıldır acaba kullanan var mı, sorunları olduğunu okumuştum kullanan arkadaşlar her açıdan yorumlar ise sevinirim. (Sıcaklık değerleri FPS değerleri vs. )

En son çıkan sürücünün öncesine kadar bir problem yokdu. Son çıkan sürücüde bazı problemler yaşadım. 2 gün sonra yeni revize edilmiş sürücü koymuş sanırım amd. Onlarda herhangi bir sıkıntı mevcut değil. Nitro+ muadili kartlarda en iyi soğutmaya sahip. Onunla beraber asus strix testlerde başarılı.

Peki sürücü sorunları hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Performans olarak iyi olduğunu biliyorum ancak aldıktan sonra baş ağrıtıyor mu?
Benim başım ağrımadı. Şans işi.

En son çıkan sürücünün öncesine kadar bir problem yokdu. Son çıkan sürücüde bazı problemler yaşadım. 2 gün sonra yeni revize edilmiş sürücü koymuş sanırım amd. Onlarda herhangi bir sıkıntı mevcut değil. Nitro+ muadili kartlarda en iyi soğutmaya sahip. Onunla beraber asus strix testlerde başarılı.
5700 XT RTX2060S'den daha performanslı ancak kafa rahat kullanmak isteyen birisi RTX 2060S mi almalıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı