Sapphire Nitro RX 580 alınır mı?

2. el 1500 ebile var temiz rx 580 3k vermeye değmez

Hocam Ryzen 5 2400g RTX 2060 ile darboğaz yapar diye düşünüyorum.

Hocam ikinci ele nasıl güveneceğim?
Çok basit furmark testini filan iste mining yapıldımı diye sor zaten ekran kartının dışındanda az da olsa belli olur ben geçen ucuza GTX 750 Almıştım sadece furmark testi yetti

Hocam bu ekran kartı oyunlarda fps olarak GTX 1080'i geçtiği için GTX 1080 almayı düşünmüyorum.

GTX 1080 hem kas gücü olarak hem yazılımsal açıdan alacağınız karttan çok daha iyi. Vulkan grafiklerini kullanan oyunların testini izleyip öyle söylemeseniz iyiydi.

Çok basit furmark testini filan iste mining yapıldımı diye sor zaten ekran kartının dışındanda az da olsa belli olur ben geçen ucuza GTX 750 Almıştım sadece furmark testi yetti
Teşekkürler hocam desteğiniz için sağolun.

GTX 1080 hem kas gücü olarak hem yazılımsal açıdan alacağınız karttan çok daha iyi. Vulkan grafiklerini kullanan oyunların testini izleyip öyle söylemeseniz iyiydi.

Hocam GTX 1080 ekran kartını en iyi nereden bulurum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam desteğiniz için.

Teşekkürler hocam, bakacağım.

Hocam GTX 1080 ekran kartını en iyi nereden bulurum, yardımcı olur musunuz?

Önce diğer önerilere bakalım. Son seçenek GTX 1080 olsun. Sahibinden, Letgo, Dolap gibi platformlarda bulabilirsiniz. Olmadı Facebook gruplarına göz atın.

İfadeler: 3ir
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…